جنایت پسر 12 ساله برای رهایی از شکنجه گاه مادر بی‌رحم | اتاق خبر
کد خبر: 323123
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 18:47
یک مادر اهل " میچیگان امریکا " به اذیت و آزار فرزند خود متهم شد .

 

اتاق خبر: خانم " آنیتا لوهورن " 39 ساله به اتهام کودک آزاری بازداشت شد .

بنا بر این گزارش به نقل از باشگاه خبرنگاران، گفته می شود که او سومین عضو خانواده ای است که تاکنون به اتهام اذیت و آزار و خشونت بازداشت شده است و حالا با 2 سال حبس روبه رو است .

براساس گزارش پلیس پسر او آقای " جاماریون لوهورن " که در زمان ضرب و شتم 12 ساله بود در اوایل همین ماه به اتهام قتل بازداشت شد.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که تربیت خوشونت آمیز این مادر و تاثیر رفتار او باعث شد که فرزند او در سن 12 سالگی یک پسر 9 ساله به نام " کونور ورکرک " را به قتل برساند به طوری که گفته می شود " جاماریون " با " کونورهیچ " مشکلی نداشت و با یکدیگر در زمین بازی در " کنتوود " در حال بازی بودند که او دست به این جنایت زد.

انگیزه او از این جنایت رهایی یافتن از شکنجه های والدین و پناه بردن به زندان بود تا از شرایط وجو شکنجه آور خانه فرار کند .

گفته می شود که او در  4 مورد با یک چاقو به کمر قربانی ضربه وارد کرد و پس از آن با پلیس تماس گرفت و گفت : من از زندگی خلاص شدم بیاید و مرا به زندان ببرید و یا مرا بکشید دیگر نمی خواهم روی این کره ی خاکی زجر بکشم.

پس از آن با بررسی 3 خواهر و برادر دیگر این پسر مشخص شد که این مادر جنایت کار با دیگر فرزندان خود نیز به طور وحشیانه رفتار می کرد به طوریکه پس از بررسی آنها معلوم شد که دختر یک ساله او از 4 استخوان شکسته رنج می برد و دختر 3 ساله او بر روی بدنش آثار سوختگی با سیگار وجود داشت .

این کودکان توسط پلیس به یک مرکز  نگهداری  از کودکان بی سرپرست در " نیویورک " برده شدند و این والدین در ماه آینده در دادگاه مجازات خواهند شد .

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید