مجموعه های اقامتی استان یزد آماده‌ی پذیرایی از میهمانان نوروزی | اتاق خبر
کد خبر: 323139
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 20:47
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: ۱۳۱ مجموعه اقامتی استان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آمادگی دارند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از کجارو، «محمدمهدی شرافت» در نشست هماهنگی واحدهای اقامتی استان برای سال ۹۵ که به عنوان "سال خوش‌آمد به یزد" نامگذاری شده است، هتل‌ها را به عنوان یکی از مهمترین ارکان گردشگری در افزایش رضایت گردشگران خواند و از همه دست‌اندرکاران هتل‌داری خواست به گونه‌ای عمل کنند که حداکثر رضایت مسافران در سفرشان به استان یزد فراهم شود.
وی، همکاری با ناظران و بازرسان سازمان میراث فرهنگی و ستاد هماهنگی خدمات سفر خصوصاً در ایام نوروز را از مدیران مجموعه‌های اقامتی خواستار شد و افزود:
بازرسی براساس نرخ‌نامه مصوب سازمان، وضعیت بهداشتی و فیزیکی مجموعه و همچنین برخورد و عملکرد پرسنل هتل‌ها انجام خواهد شد. انتظار می‌رود قبل از اعلام تذکر و اخطار، واحدهای اقامتی، خود در رفع اشکال و کمبود واحد اقدام کنند.
در این جلسه که مدیران هتل‌ها، مهمانپذیرها، اقامتگاه‌های بوم گردی و دیگر مراکز اقامتی استان حضور داشتند، تعدادی از مدیران این مجموعه‌ها، به ارائه نظرات خود درباره چگونگی خدمات‌رسانی به گردشگران پرداختند.

94104

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید