دریافت قسط دوم حج تمتع | اتاق خبر
کد خبر: 323143
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 21:21
بنا به اعلام رئیس سازمان حج و زیارت، قسط دوم هفته اول اردیبهشت سال ۱۳۹۵ دریافت و آن زمان جزئیات سفر به زائران اعلام می‌شود.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از کجارو، «سعید اوحدی»، رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز زمان پرداخت قسط اول حج تمتع ۹۵ از ۱۱ اسفند گفت: زائران می‌توانند قسط دوم را هفته اول اردیبهشت پرداخت کنند.
وی با بیان اینکه مبلغ ۵۰ میلیون ریال قسط اول بصورت علی‌الحساب است، گفت: در اردیبهشت مشخص می‌شود که هزینه‌ها چه مقدار خواهد بود و با توجه به آن، قسط دوم دریافت می‌شود.
رئیس سازمان حج و زیارت تأکید کرد:در هفته اول اردیبهشت جزئیات سفر از جمله اینکه کدام زائران مدینه قبل هستند یا مدینه بعد و یا زمان پروازها و محل اسکان به زائران اطلاع داده می‌شود.
وی زمان اعزام‌های حج تمتع ۹۵ را از نیمه دوم مرداد دانست و گفت:برنامه‌ریزی‌ها برای چگونگی صدور روادید، با توجه به شرایط فعلی دو کشور انجام شده است.
اوحدی در مورد حج عمره گفت:
طبق مصوبه دولت اعزام‌های عمره مفرده همچنان در حالت تعلیق است تا زمانی که حکم افسران خاطی عربستانی صادر و اجرا شود.
وی در مورد اعزام‌های نوروزی عتبات عالیات نیز گفت:به علت استقبال خوب مردم از این سفرها، ظرفیت را نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داده‌ایم.
رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه با بیان اینکه مدت این سفرها ۵، ۷و ۱۴ روزه خواهد بود و از ۲۱ اسفند ماه نیز اعزام‌ها صورت می‌گیرد، گفت: سفر به سامرا نیز اختیاری است و زائرانی که مایل باشند به سامرا سفر کنند، می‌توانند این گزینه را نیز انتخاب کنند.

94104

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید