اکثریت اعضای شورای شهر بر استیضاح شهردار کرمانشاه اصرار دارند | اتاق خبر
کد خبر: 323228
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 04:39
در نشستی فوق‌العاده اکثریت اعضای شورای شهر کرمانشاه بر استیضاح عبدالرضا شعبانی اصرار داشتند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، دویست و پانزدهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرمانشاه عصر امروز پنجشنبه با حضور ۱۰ عضو شورا و به ریاست کیومرث احمدی برگزار شد.

دستور کار نخست این جلسه با بررسی موضوع استیضاح شهردار البته تنها در حد موافقت اکثریت اعضا برای اصرار بر استیضاح آقای شعبانی انجام شد و خسرو زرافشانی منشی شورا عنوان کرد که استیضاح در تاریخ دوم اسفند ۹۴ انجام و صورتجلسه آن به فرمانداری ابلاغ شده است.

به گفته زرافشانی فرماندار در تاریخ چهارم اسفند ۹۴ با تصمیم شورا مبنی بر استیضاح آقای شعبانی طبق قانون مغایرت اعلام کرده و قرار بر این شد که در این نشست اعضا تصمیم بگیرند که یا از استیضاح شهردار بگذرند و یا اصرار ورزند.

در نهایت با اکثریت آرا اعضا رأی بر اصرار برای استیضاح آقای شعبانی دادند  که طبق اعلام زرافشانی صورتجلسه شد و به این ترتیب از این موضوع نیز عبور شد.

طبق قانون شوراها این اختیار وجود دارد که فرماندار کرمانشاه طبق قانون از مصوبات شورا با ذکر دلیل مغایرت قانونی اعلام کند به شرطی که مصوبات شورا به فرمانداری ابلاغ شود.

 گفتنی است؛ کیومرث احمدی رئیس شورای شهر کرمانشاه با وضعیت جسمانی نامساعد در این نشست حاضر شد و جلسه را اداره کرد.

مازیار رضایی، جواد جعفری، سید حجت الله موسوی اجاق، سید احسان احسانی، حسن مرادقلی، غلامرضا باقری، رضا زین الدین، خسرو زرافشانی، سالار احمدزاده و کیومرث احمدی ۱۰ عضو حاضر بودند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید