حضور فریماه فرجامی در «قاتل اهلی» به یک شرط | اتاق خبر
کد خبر: 323341
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 17:06
عوامل ساخت فیلم جدید مسعود کیمیایی برای حضور فریماه فرجامی در این فیلم یک شرط گذاشتند.

به گزارش اتاق خبر، «قاتل اهلی» جدیدترین اثر سینمایی مسعود کیمیایی بعد از فیلم «متروپل» مدتی است در مرحله پیش تولید به سر می‌برد و به گفته تهیه کننده فیلم منصور لشکری قوچانی یکی از متفاوت‌ترین آثار این کارگردان نام آشنای ایران است. 
 
اکثر مواقع در برخی پروژه‌ها به خاطر حساسیتی که دارند نام عوامل و بازیگران آن ذکر نمی‌شود و یا بعد از عقد قرار داد رسمی، نام آنها منتشر خواهد شد، «قاتل اهلی» نیز یکی از این فیلم‌ها است که طبق پیگیری‌های خبرنگار ما تقریبا همه عوامل و بازیگران خود را شناخته و فقط عقد قرارداد برخی از آنها باقی مانده تا کلید آغاز فیلمبرداری فیلم زده شود. 
 
طی چند روز و چند هفته گذشته خبرهایی مبنی‌بر انتخاب عزت‌الله انتظامی، فرهاد اصلانی، عبدالله اسکندری به میان آمد که به احتمال فراوان قرارداد این هنرمندان بسته خواهد شد از طرفی ظاهرا قرار است فیلمبرداری فیلم در مشهد مقدس انجام شود که این موضوع نیز صحت دارد. 
 
در این میان با فریماه فرجامی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران که مدتی از وادی هنر به خاطر بیماری دور مانده بود و اولین نقش آفرینی خود را بعد از این مدت در فیلم «عروسک خانه» به کارگردانی حجت الله رئیسی داشت مذاکراتی انجام شده که وی نیز انتخاب شده و به احتمال زیاد در «قاتل اهلی» ایفای نقش می‌کند. البته این همکاری منوط به حال جسمانی فرجامی دارد که اگر مساعد باشد همکاری مجدد او را با کیمیایی بعد از سالها خواهیم دید.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید