حرف های خواندنی برانکو درباره شایعه دوپینگ بعضی پرسپولیسی ها | اتاق خبر
کد خبر: 323391
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 22:06
ترانسفر طارمی و جواب به علی دایی
خبرآنلاین نوشت: مرد کروات می گوید شرط و شروط خاصی برای تمدید قراردادش ندارد.

اتاق خبر - برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که قرارداد خود را چه زمانی با پرسپولیس تمدید خواهید کرد، می گوید: «مذاکراتم با پرسپولیس آغاز شده ولی هنوز چیزهای جزئی هست که باید درباره آنها بحث کنیم. البته چون کارم در این مدت زیاد بود، وقت صحبت درباره این مسایل را نداشتیم.» او در پاسخ به این سوال که چه شرطی برای تمدید قرارداد دارید، می گوید: «من شرط و شروط خاصی ندارم. همین که در پرسپولیس هستم و از کار در این باشگاه لذت می برم، راضی هستم.»

برانکو همچنین به شایعات اخیر درباره دوپینگی بودن چند بازیکن این تیم واکنش نشان می دهد و می گوید: «پرسپولیس بزرگترین باشگاه آسیاست. حدود 30 میلیون هوادار دارد. وقتی تیم در آرامش باشد، چنین شایعاتی درست می شود تا بخواهند کار ما را مختل کنند و برنامه هایمان را به هم بریزند. نباید این شایعات را جدی گرفت.» 

برانکو هم‌چنین به اعتصاب بازیکنان به دلیل مسائل مالی اشاره می کند: «این مسئله به دلیل سو تفاهم بود و نمی‌خواهم بیش از این به اتفاقی که افتاد بپردازم. بازیکنان رفتند و با طاهری صحبت و موضوع پیگیری شد. به هر حال هر مشکلی که پیش بیاید باید از طریق باشگاه و با گفتمان حل شود، طاهری تمام تلاشش را می‌کند تا باشگاه پیشرفت را پشت سر بگذارد و شرایط ایده‌آل برای کار فرآهم شود. به طور مثال می توانیم در این خصوص به استادیوم شهید کاظمی و نیز ثبات مالی و اقتصادی باشگاه اشاره کنیم.»

او در پاسخ به اینکه آیا مراقب مهدی طارمی مهاجم تیم پرسپولیس هست چراکه او اخیرا درگیری با رسانه ها داشته و حتی عنوان کرده بزرگتر پرسپولیس است، می گوید: «باید مراوده بازیکنان ما با رسانه ها هم تراز با بزرگی پرسپولیس باشد.  برانکو درباره ترانسفر طارمی توضیح می دهد: «طارمی می تواند یک یا دو سال دیگر در ایران بماند و فشرده کار کند تا بتواند به یک تیم خوب اروپایی برود.» سرمربی پرسپولیس همچنین خبر مذاکره خودش با باشگاه عجمان امارات را هم رد می کند و توضیح می دهد: «من در حال حاضر با هیچ باشگاهی مذاکره نکرده‌ام، هرچند از چند سال قبل از کشورهای منطقه پیشنهاداتی داشته و دارم، هم اکنون نیز پیشنهاداتی از کشورهای آفریقایی دارم اما نه با کسی صحبت کرده‌ام و نه تا پایان فصل قصد صحبت کردن دارد چرا که تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارم .»
علی دایی در مصاحبه ای گفته بود که چند بازیکن تیم ملی به او پاس نمی داند. برانکو در واکنش به این حرف ها می گوید: «اصلا نمی خواهم مسائل گذشته را نبش قبر کنم، هرکسی حق دارد با توجه به مواضع و عقیده خود صحبت کند. من همواره گفته ام دایی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است که جزو اولین بازیکنانی بوده که به عنوان لژیونر بیرون از ایران بازی کرده‌اند. او همچنین آقای گل فوتبال ایران و جهان است.» او همچنین در واکنش به حرف های دایی که می گوید چند بازیکن به تیم ملی قبل از جام جهانی تحمیل شدند می گوید: «من اصلا نمی دانم کدام بازیکنان بوده‌اند.»

برانکو در پایان و در پاسخ به این سوال که چرا هنوز فارسی حرف نمی زنید، می گوید: «6 سال در ایران کار کرده ام. نمی دانم شاید چون مترجم های خوبی داشتم فارسی یاد نگرفتم. البت هاشتباه خودم و سعی می کنم بیشتر فارسی یاد بگیرم.»

94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید