درباره ی ویژگی های نسل پنجم اینترنت چه می دانید؟ | اتاق خبر
کد خبر: 323413
تاریخ انتشار: 15 اسفند 1394 - 07:14
با ظهور نسل های مختلف اینترنت همراه سرعت های بهبود یافته ای را تجربه می کنیم.در ایران نقاط بسیاری نسل 4G را پوشش می دهند.در آینده ای که چندان هم دور نیست شاید شاهد نسل پنجم نیز باشیم.میخواهیم به مزیت های آن بپردازیم.با ما همراه باشید.

اتاق خبر - 1-تجربه بازی های تازه و واقعیت مجازی

به راحتی میتوانید با اشنایان خود به بازی های مجازی بپردازید در هر نقطه از دنیا و تجربه ای تازه از واقعیت مجازی با هدست ها داشته باشید.قادر به انجام کار های فوق العاده ای می شوید.

2-تجربه خودروهای بدون راننده:

با داشتن اینترنت 5G با اطمینان خاطر ماشین با خودروهای اطراف خود و تقاطع ها ارتباط برقرار کرده و سرعت آن کنترل می شود.

3-مراقبت‌های بهداشتی از راه دور
پزشکی از راه دور با تکنولوژی 5G، آنقدر سریع و بدون لگ می‌شود که پزشکان می‌توانند برخی روش‌های پزشکی را از راه دور به آسانی برروی بیمار پیاده کنند.

4-ویدیو کنفرانس
کیم معتقد است، راهی که برای ارتباطات خود در نظر گرفتیم، در آینده تصویری‌تر خواهد شد. تصور کنید برای صحبت با خانواده خود، از یک دوربین و کیفیت سوپرشارپ با وضوح بسیار بالا و بدون لگ استفاده می‌کنید، درست مانند زمانی که در کنار آن‌ها هستید. یا می‌توانید با گروه موسیقی خود، در خانه‌های مختلف، از طریق ویدیو تمرین کنید. ساده بنظر می‌رسد، اما شبکه‌های کنونی، یک ارتباط واقعی و دقیقی را ارایه نمی‌دهند.

5-سرعت بالای وب موبایل
به یاد بیاورید، وقتی پیتر پارکر در مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز موتور جستجوی بینگ (جالب است! بینگ!) را باز و عبارت دکتر کرت کانرز را جستجو و به سرعت نتایج را دریافت کرد. صفحات وب هیچوقت به این سرعت لود نمی‌شوند.

منبع:etoos

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید