نرفتن هتل برای نفت خجالت‌آور است | اتاق خبر
کد خبر: 324736
تاریخ انتشار: 20 اسفند 1394 - 00:34
حمدی نژاد:
مدافع چپ نفت تهران با انتقاد شدید از عملکرد مسوولان این تیم به صحبت درباره مهیا نشدن شرایط اردویی این تیم پیش از دیدار برابر گسترش فولاد پرداخت.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، وحید حمدی نژاد از مهیا نشدن شرایط اردویی این تیم و حضور در هتل برای انجام بازی برابر گسترش خبر داد و گفت: واقعا شرایط خجالت آوری برای تیم ما به وجود آمده و این اصلا در حد نام تیم ما که در فصل گذشته به مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا رسید نیست.

وی در مورد مشکلات تیمش در آستانه گسترش گفت: از مسوولان تیم نمی دانیم چطور صدای مان را به گوش آنها برسیم. با وجود این مشکلات بازیکنان تمام تلاش خود را در بازی ها به کار برده اند و هیچ وقت مدیون کسی نشدیم اما عدم رعایت شرایط قراردادی از یک طرف و اتفاق امروز که مانع از حضورمان در اردو شد از سوی دیگر واقعا خجالت آور است و در حد نام تیم ما نیست.

حمدی نژاد با خطاب قرار دادن مسوولان نفت گفت: ما را مثل خانواده و فرزند خودشان مشکلات ما را در نظر بگیرند. دم عید است و با این مشکلات همه ما کم آورده ایم. تیمی که فصل گذشته در آسیا حضور یافته، به فینال جام حذفی رسیده و تا ثانیه پایانی شانس قهرمانی در لیگ بوده اکنون با این شرایط عجیب روبروست و کار برای همه ما سخت شده است.

مدافع باتجربه نفت در ادامه گفت: ما برابر تیمی که با جت شخصی به ایران می آید و پاداش پیروزی مقابل ما 150 میلیون است باید در آسیا قرار گیریم و از سویی دیگر ما در اینجا نمی توانیم حتی به اردو برویم و اینقدر حساب نفت بد شده که هتل ها به ما اجازه اسکان نمی دهند.

وی ادامه داد: دوستان برنامه می گذارند و درباره دلایل ناکامی تیم های ورزشی و گروهی صحبت می کنند، ما توقع داریم تیم های ورزشی و گروهی موفق شوند؟ با کدام حمایت خواهان این مساله هستند؟ یک روز تیم را تا اوج می برند و فردا به گونه ای رها می کنند که با مخ به زمین بخورد. بازیکنانی در تیم هستند که جزو استعداد خوبی دارند و تیم های زیادی را خواهان خود می بینند اما کاری می کنند که بروند دنبال کار شخصی و استعدادشان نابود شود.

حمدی نژاد درباره اینکه مسوولان نفت اعلام کرده اند در سال آینده به دنبال تیم داری نیستند نیز گفت: این بحث نیست. تعهدی که شرکت نفت به ما داده، باید تا پایان این فصل حداقل رعایت کنند و فصل بعد هر کاری خواستند کنند. اصلا چرا تیمی که مدعی لیگ است و در فصول گذشته هم در لیگ، آسیا و حذفی عملکرد خوبی داشته اینگونه رها شوند. آقای جوادی مدیرعامل شرکت نفت چرا امروز باید بگوید من ورزشی نیستم. اصلا اگر ورزشی نیستی چرا در هیات مدیره ورزشی این باشگاه حضور یافته اند و امروز این حرف را می زنند؟

مدافع نفت در پایان درباره دیدار فردای این تیم برابر گسترش گفت: ما برای خانواده نفت می جنگیم و به هیچ مساله ای توجه ندارم و وجدان خودمان را پیش روی خودمان قرار می دهیم و امیدواریم نماینده خوبی برای نفت باشیم. علیرغم مشکلاتی که امروز داشتیم و ناچار شدیم بدون برگزاری اردو و هتل به منزل برویم ناچاریم فردا برابر گسترش حاضر شویم و امیدواریم مسوولان نیز به فکر این تیم باشند.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید