نرخ مدارس ایلام برای اسکان | اتاق خبر
کد خبر: 325559
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1394 - 09:13
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: مدارس ایلام برای اسکان نوروزی درجه بندی و نرخ گذاری شده اند.

به گزارش اتاق خبر  و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی بیرانوند اظهار داشت: کلاس ها و مدارس در نظر گرفته شده برای اسکان نوروزی به چهار قسمت ویژه، الف، ب و ج درجه بندی شده اند.

وی تصریح کرد: مدارس درجه ویژه دارای تخت، پتو، فرش، تلویزیون، سیستم های گرمایشی و سرمایشی و یخچال بوده و بر اساس بخشنامه کشوری نرخ اسکان در مدارس ویژه برای فرهنگیان ۲۵۰ هزار ریال، کارکنان ۵۰۰ هزار ریال و آزاد ۸۰۰ هزار ریال به تعداد پنج نفر است که به ازای هر نفر مازاد ۳۵ هزار ریال تعیین شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام عنوان کرد: مدارس درجه الف نیز دارای فرش، پتو، تلویزیون و یخچال هستند و میزان اجاره بهای آنها ۲۲۰ هزار ریال برای فرهنگیان، ۳۸۰ هزار سایر کارکنان، ۶۰۰ هزار ریال برای مسافران عادی به تعداد پنج نفر و به ازای هر یک نفر مازاد ۳۰ هزار ریال دیگر به اجاره بها اضافه می شود.

بیرانوند افزود: مدارس درجه ب نیز دارای فرش، تلویزیون و یخچال مشترک بوده و قیمت آنها ۱۶۰ هزار ریال برای فرهنگیان، ۳۲۰ هزار کارکنان و ۴۶۰ هزار ریال برای عموم مسافران به میزان پنج نفر است که برای این مدارس هم به ازای هر نفر مازاد ۲۵ هزار ریال به کرایه کلاس ها افزوده می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به ۱۲۲ مدرسه در استان ایلام در قالب ۵۱۶ کلاس درس با خدمات رسانی ۱۳۰ نفر از نیروهای آموزش و پرورش استان برای اسکان مسافران نورزوی اشاره کرد و افزود: مدارس درجه ج نیز دارای فرش و امکانات اولیه است اجاره بهای کلاس های نوع ج برای فرهنگیان ۱۲۰ هزار ریال، برای کارکنان ۲۳۰ هزار ریال و برای دیگر مسافران ۳۳۰ هزار ریال به تعداد پنج نفر خواهد بود و به ازای هر یک نفر مسافر مازاد ۱۵ هزار ریال به اجاره بهای کلاس ها اضافه می شود.

منبع: مهر

94105

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید