خدمات رفاهی در جاده «سرچم» نیازمند بهبود است | اتاق خبر
کد خبر: 325594
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1394 - 15:36
مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان اردبیل تأکید دارد که خدمات رفاهی پیش بینی شده برای مسافران در جاده سرچم قابل قبول نیست و باید بهبود یابد.

علی رحمتی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از مجتمع‌های رفاهی نیمه ساخت جاده سرچم تصریح کرد: یکی از جاده‌های نیازمند ارتقا ایمنی استان جاده سرچم است و متأسفانه اغلب شاهد تصادف کامیون در این جاده هستیم.

وی افزود: علاوه بر این نرخ تصادف رانندگان غیربومی که از جاده شناخت کافی ندارند قابل‌توجه است و نشان می‌دهد ایمنی این جاده باید بهبود یابد.

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان به برنامه‌ریزی جهت احداث پاسگاه در این جاده اشاره و تأکید کرد: با هم‌اندیشی مدیران متولی قول مساعد بهره‌برداری از پاسگاه در نیمه اول سال آینده عنوان ‌شده است.

رحمتی همچنین به احداث سه مجتمع رفاهی در این جاده اشاره کرد و افزود: مجتمع‌ها شامل علی یار زاده، عاطفی و سه‌راهی فیروزآباد است که با همت بخش خصوصی احداث می‌شوند.

وی با تأکید به اینکه مجتمع‌های رفاهی می‌تواند خدمات یکپارچه و متمرکزی به مسافران و رانندگان ارائه دهد، ابراز امیدواری کرد مجتمع‌های نیمه‌تمام نهایتاً تا سه ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان با اشاره به پیگیری مشکلات مطرح شده از سوی مردم، افزود: با راه‌اندازی پاسگاه و سه مجتمع امیدواریم بخش مهمی از نیازهای مسافران در این جاده تأمین شود.

94105

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید