انفجار شدید مواد محترقه ۴ جوان را راهی بیمارستان کرد | اتاق خبر
کد خبر: 325630
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1394 - 18:23
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار موادمحترقه در یک خانه مسکونی خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ جوان ۲۵ تا ۲۸ سال راهی بیمارستان شدند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر سیدجلال ملکی گفت درباره جزئیات این حادثه وحشتناک گفت: ساعت ۱:۴۷ بامداد امروز حادثه انفجار و آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در بزرگراه آزادگان نرسیده به روستای مرتضی‌گرد به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله ماموران سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: با حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه مشخص شد حادثه در یک منزل مسکونی ۲۰۰ متری به وقوع پیوسته است. بررسی‌ها نشان می‌داد از فضای زیاد این منزل برای تولید و ساخت مواد محترقه استفاده می‌شد و صاحبخانه حیاط منزلش را برای تولید مواد محترقه به چند نفر اجاره داده بود.

ملکی گفت: در قسمت زیرزمین این منزل مسکونی در حالی که چندین جوان مشغول تولید مواد محترقه بودند ناگهان انفجار شدیدی رخ داده بود که این انفجار باعث سوختگی شدید هر ۴ جوان داخل زیرزمین شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: بر اثر این انفجار تمامی دیوارهای خانه ۲۰۰ متری تخریب شده بود و به علت تخریب دیوارها تعدادی از خودروهای سواری پارک شده در محل نیز دچار خسارت‌های زیادی شده بودند.

ملکی افزود: با انتقال هر ۴ جوان مصدوم حادثه که بین ۲۵ تا ۲۸ سال سن داشتند و همگی دچار سوختگی‌های شدید شده بودند، محل حادثه از سوی امدادگران آتش‌نشانی پاکسازی و ایمن‌سازی شد و محل حادثه برای تحقیقات بیشتر و پاکسازی از وجود مواد محترقه که احتمال انفجار آن می‌رفت به عوامل پلیس نیروی انتظامی تحویل داده شد.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید