پایان مهلت ثبت نام برای انتخابات فدراسیون کاراته | اتاق خبر
کد خبر: 326575
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1394 - 00:30
با پایان يافتن مهلت ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون کاراته مدارک ۲۷ نفر از ثبت نام کنندگان به دفتر مجامع وزارت ورزش و جوانان ارسال شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، ثبت نام از نامزدهای انتخاباتی فدراسیون کاراته ۱۵ اسفندماه آغاز شده و پس از گذشت ۱۰ روز کاری عصر امروز چهارشنبه با نام نویسی ۲۷ نفر به پایان رسید. در حالی که سرپرست دبیری فدراسیون کاراته پیش از این حضور سید حسن طباطبایی سرپرست فعلی فدراسیون را در انتخابات تائید کرده بود در نهایت وی از رقابت با بزرگان این رشته انصراف و ترجیح داد تنها به فکر برگزاری مجمع باشد. 

عليرضا رستمي ، حميدرضا ده بزرگي ، حسين افراسيابي،علي باتواني،صمد وليزاده،محمد قاسم منوچهري،ايرج علي ميرزايي،سيدعباس احمد پناهي،محمد صادق فرجي،آيدين محمدي،علي خرمي،عقيل كشير،حميدرضا عرفاني، قاسم سعيدي خانلو، عليرضا اسدالله زاده، مصطفي نكولعل آزاد، افشين داوري لطف آبادي، حبيب اله ناظريان، علي برق پيما،زيبا محمدرضايي،محسن آشوري، مازيار فريد خمامي،بهزاد ملكي، حسين دهقاني، محمد احمدي،حميد عباسي نهنگي و سعيد نيكوخصلت ۲۷ نفری هستند که برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده اند. 

قرار است در فروردین ماه وزارت ورزش و جوانان زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته را اعلام کند.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید