وقوع تصادفات با وجود هشدارهای متعدد زشت است | اتاق خبر
کد خبر: 326723
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1394 - 15:02
وزیر بهداشت با بیان اینکه وقوع این حوادث و تصادفات زشت است گفت: باجود اینکه بارها گفته می‌شود اما اینکه چرا هشدارها اثرگذار نیست، واقعا متعجب هستم.

اتاق خبر: سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت از رانندگان خواست با توجه کامل به قوانین و مقررات، مانع بروز حوادث و تصادفات در ایام نوروز شوند.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی با بیان اینکه مردم قصد دارند از فرصت تعطیلات نوروزی برای سفر استفاده کنند گفت: اگر راننده‌ای خواب‌آلود است و یا خودروی وی دارای ایمنی کامل نیست و اگر با سرعت غیرمطمئنه در حال رانندگی است، حداقل همراهان این راننده باید او را نهی کنند تا با ایمنی و هوشیاری کامل رانندگی کند.

وزیر بهداشت ادامه داد: وقوع این حوادث و تصادفات واقعا زشت است؛ علیرغم اینکه بارها گفته می‌شود اما اینکه چرا اثرگذار نیست، بنده به عنوان یک هم‌وطن واقعا متعجب هستم.

هاشمی در این گفت‌وگوی رادیویی با بیان اینکه امیدواریم مردم خودشان در این ایام مراقبت‌های لازم را داشته باشند گفت: وقتی حادثه‌ای رخ می‌دهد کمکی که ما می‌توانیم به عنوان پزشک و پرستار در حوزه سلامت انجام دهیم خیلی ناچیز است و بعضا غیرممکن و جبران‌ناپذیر خواهد بود که شاید خانواده‌هایی هم داغدار شوند. کلید این کار دست مردم است و باید در این ایام مراقبت، پیشگیری و مواظبت کنند.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید