وابستگی به جریان یا گروهی ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 327063
تاریخ انتشار: 1 فروردین 1395 - 01:40
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی و منتخب دهمین دوره انتخابات گفت: به هیچ جریان و گروهی وابستگی نداشته‌ام وتنها به دنبال حقوق مردم هستم.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، عزت‌الله یوسفیان ملأ جمعه‌شب در آیین دریافت اعتبارنامه مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه با مردم عهد کردم تا خدمت‌گزاری کنم، اذعان داشت: در جریان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هیچ سفارش و توصیه‌ای به کسی از مسئولان ستاد انتخابات نداشتم.

منتخب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه آمل باتاکیدبراینکه نسبت به امضای میثاق نامه هیچ‌کدام از احزاب و گروه‌ها اقدام نکرده‌ام، گفت: و باوجود اعلام حمایت‌های صورت گرفته با احترامی که برای احزاب و گروه‌های سیاسی دارم نسبت به امضای میثاق نامه آنان اقدام نکرده و تأکید داشتم که قرار من با مردم برای خدمت گذاری است.

یوسفیان ملأ در پایان با اشاره به اینکه از هیچ تلاشی در جهت خدمت‌گزاری به مردم دست نخواهم کشید، ابراز داشت: از تمامی عوامل ستاد انتخابات شهرستان آمل  که زحمات زیادی برای برگزاری این رویداد بزرگ زحمات بسیاری را متحمل شدند تشکر می‌کنم.

احمد منفرد فرماندار ویژه آمل نیز در آیین اعطای اعتبارنامه نمایندگی مجلس شورای اسلامی عزت‌الله یوسفیان ملأ  منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: منتخب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه آمل با قاطعیت و بارأی بالا توانست به مجلس راه پیدا کند.

وی بابیان اینکه امیدواریم انتخاب مجدد یوسفیان ملأ منشأ خدمات مؤثرتر باشد، بیان داشت: همچنان شهرستان آمل جای زیادی برای کارکردن دارد وقطعا توسط نماینده مردم آمل در مجلس اقداماتی صورت خواهد گرفت.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل با اعلام اینکه انتخاباتی سلامت و بانشاط را در شهرستان آمل برگزار کردیم، افزود: در جریان انتخابات همه نیروها خدمات و تلاش‌های ارزشمندی صورت دادند تا انتخابات در کمال امنیت و آرامش برگزار شود.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید