کمپانی ادامه فصل را از دست داد | اتاق خبر
کد خبر: 327151
تاریخ انتشار: 1 فروردین 1395 - 22:04
ونسان کمپانی به دلیل مصدومیت دیگر قادر نخواهد بود برای تیم ملی بلژیک و منچسترسیتی به میدان برود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، ونسان کمپانی مدافع مستحکم تیم ملی بلژیک و منچسترسیتی که دچار مصدومیت شده است دیگر قادر نخواهد بود برای تیم ملی کشورش به میدان برود. کمپانی البته به احتمال زیادی می تواند تیم ملی کشورش را در درقابت های یورو همراهی کند ولی او دیگر نخواهد توانست برای منچسترسیتی در این فصل به میدان برود.

سیتی که از جام حذفی کنار رفته است و در جام اتحادیه نیز به قهرمانی رسیده است تلاش می کند سهمیه لیگ قهرمانان را برای فصل آینده به دست اورد. آنها به همین منظور باید فردا یکشنبه در دیداری حساس در لیگ برتر برابر منچستریونایتد در داربی شهر منچستر به میدان بروند و در ادامه در لیگ قهرمانان اروپا باید برابر تیم متمول پاریسی یعنی پاری سن ژرمن به میدان بروند.

نبود کمپانی قطعا باعث خواهد شد تا سیتی در بازیهای آینده با چالشی سخت روبرو شود البته قرار است در نبود این بازیکن اوتامندی و مانگالا به میدان بروند.

به این ترتیب کمپانی و هازارد در بازی های این ماه بلژیک که به منظور افزایش آمادگی قبل از یورو 2016 برگزار خواهد شد غایب خواهند بود.

هازارد در بازی چلسی با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا مصدوم شد. پدر او در گفتگو با روزنامه های بلژیک مدعی شده است او 4ماه با تحمل درد در بازی های چلسی حضور داشته است و اکنون ویلموتس سرمربی تیم ملی بلژیک او را در لیست آخر تیم ملی قرار نداده است. طبیعتا با رفع مصدومیت او هم به جمع بازیکنان بلژیک برخواهد گشت و قطعا در یورو حضور خواهد داشت.

کمپانی هم در لیگ قهرمانان اروپا و در بازی منچسترسیتی با دیناموکیف مصدوم شد و ویلموتس نام او را هم در آخرین لیستش قرار نداده است. هنوز دقیقا مشخص نیست کاپیتان سیتی چه زمان به میادین باز خواهد گشت ولی به احتمال زیاد در تابستان قبل از یورو او بار دیگر به میادین باز خواهد گشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید