مستندی که از دید مسئولان غافل ماند | اتاق خبر
کد خبر: 327235
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1395 - 04:20
ستاره زرد کوه زاگرس مستندی که در خصوص معرفی هرچه بهتر امام زاده بی بی حکیمه خاتون (س) ساخته شده متاسفانه هنوز از سوی مسئولان حمایت جدی نشده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، ستاره زرد زاگرس نام مستندی است به کارگردانی رحمان خادمی که از مستندسازان جوان اما با استعداد بوده و سالیان سال افتخار خادمی بی بی حکیمه خاتون را داشته است.

کارگردان جوان این مستند در گچساران گفت: این مستند نخستین تجربه مستندسازی من بوده و بیشتر به زحمات خادمان زمان انقلاب حرم بی بی حکیمه (س) می پردازد.

رحمان خادمی افزود: خلاصه ای از فیلم را در مدت زمان هشت دقیقه آماده کردم با این امید که بتوان نظر مسئولان فرهنگی شهرستان را برای حمایت جلب کنم اما متاسفانه تاکنون هیچ نهادی از این پروژه حمایت جدی نکرده است.

خادمی تصریح کرد: یکی از راه های معرفی امام زاده بی بی حکیمه (س) به عنوان چهارمین حرم اهل بیت در کشور ساخت این چنین مستند ها و کارهای فرهنگی و هنری است که متاسفانه تاکنون در استان کهگیلویه وبویراحمد به خوبی حمایت نشده است.

کارگردان مستند ستاره زرد کوه زاگرس اظهارداشت: این مستند در مدت زمان یک هفته و با هزینه چهارمیلیون و۵۰۰ هزار تومان ساخته شده و برای رونمایی در صحن حرم بی بی حکیمه (س) آماده است.

این کارگردان جوان سینما افزود: تنها با حمایت مسئولان شهرستان و استان می توانیم گامی مثبت در معرفی جایگاه بی بی حیکمه (س ) برداریم .

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید