اجرای اقتصاد مقاومتی از مهمترین اولویت‌های سال ۹۵ خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 327283
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1395 - 13:55
عبدالرضا رحمانی فضلی در پیامی به مناسبت سال نو تاکید کرد: اجرای اقتصاد مقاومتی در فضای امن استان‌ها از مهمترین اولویت های سال ۹۵ وزارت کشور و استانداری ها خواهد بود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور پیامی فرارسیدن سال ۱۳۹۵ را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

سلام قولا من رب رحیم

حلول فصل بهار و زایش دوباره طبیعت را تبریک و شادباش می‌گویم، خجسته ایامی که شما ملت بزرگ ایران اسلامی باردیگر عظمت و سترگی تاریخ پر برکت سرزمین‌مان را با تحقق دو حماسه بزرگ توافق برجام و برگزاری دو انتخابات باشکوه مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با رهنمودهای مقام معظم رهبری و عنایت ریاست محترم جمهوری اسلامی رقم زدید.

اکنون وظیفه مسئولان کشور است که به شکرانه این نعمات الهی با تلاش مضاعف پاسخگوی خواست‌ها و مطالبات مشروع و به حق مردم عزیزمان در ابعاد اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و فرهنگی باشند. باور دارم این امید و اعتماد صمیمانه شما پشتوانه عظیمی برای رسیدن به مرزهای عدالت و پیشرفت انقلاب اسلامی می‌باشد.

تلاش خستگی‌ناپذیر فرزندان‌تان در وزارت کشور با همدلی و همکاری سایرنهادها و دستگاه‌های اجرایی توفیق برگزاری قانونی، سالم و امن انتخابات، مدیریت هیجانات و التهابات حادثه غم انگیر شهادت زائران حرم امن الهی، برگزاری راهپیمایی با شکوه اربعین حسینی و تامین کامل امنیت داخلی و... تنها و تنها به شکرانه همین سرمایه اجتماعی و اعتماد شما ملت سرافراز انجام گرفت.

اجرای اقتصاد مقاومتی در فضای امن استان‌ها، مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر و اعتیاد، در کنار ساماندهی حاشیه نشینی و تکریم ارباب رجوع از مهمترین اولویت های سال ۹۵ وزارت کشور و استانداری ها خواهد بود که در این مسیر نیز مثل همیشه نیازمند لطف خدا، رهنمودهای مقام معظم رهبری، عنایت رئیس جمهور محترم و مشارکت، اعتماد، امید و تلاش صادقانه شما هستیم.

باشد که توفیق خدمتگزاری به شما شایستگان، ذخیره خیر دنیا و آخرت همه همکاران خانواده بزرگ وزارت کشور باشد.

التماس دعا

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور و رئیس شورای امنیت کشور»

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید