هشدار حدیث میرامینی به دهه هفتادی‌ها!!! | اتاق خبر
کد خبر: 327547
تاریخ انتشار: 6 فروردین 1395 - 11:12
بازیگر سریال «زعفرانی» معتقد است باید مساله خانواده را در ذهن دهه هفتادی‌ها و هشتادی‌ها که با ما خیلی فرق می کنند، نهادینه کنیم.

به گزارش اتاق خبر، حدیث میرامینی که این شب ها با مجموعه «زعفرانی» روی آنتن است درباره آنچه که در سال جدید بیش از پیش باید مورد توجه قرار بگیرد گفت: سال نو را به همه مردم و بینندگان سریال مان تبریک می گویم و برای همه آرزوی بهترین ها را دارم. با توجه به حال و هوا، محتوا و مضمون قصه ای که هر شب شاهدش هستیم دلم می خواهد انسجام خانواده جدی تر گرفته شود.

وی افزود: «زعفرانی» نکته ای دارد که دوستش دارم و خودم هم به آن معتقدم. اینکه مردم در هر شغل و هر لباسی که هستند به انسجام خانواده جور دیگری نگاه کنند. خصوصا در نسل جدید دهه هفتاد و هشتاد که خیلی با ما فرق می کنند باید بیشتر این موضوع نهادینه شود. بهتر است کمی بیشتر تلاش کنیم و حتی شاید لازم باشد به عقب برگردیم تا این روابط را به شکل قدیمی تر و محکم تر حفظ کنیم و فکر می کنم اگر اینگونه شود دیدن آثار خانوادگی تاثیر مثبت تری در زندگی تک تک ما دارد.

میرامینی گفت: سریال های تلویزیون با مضمون خانواده قبلا بیشتر ساخته می شد امروز هم کمرنگ نشده اما با توجه به دوره ای که زندگی می کنیم پررنگ شدن ژانرهای دیگر ممکن است باعث شود جوانان و نوجوانان امروز، خانواده دغدغه اصلی شان نباشد. شاید برای عید این نصیحت خیلی مادربزرگانه باشد اما احساس کردم با توجه به تفاوتی که در نسل های جدید می بینم لازم است گاهی این نکات از زبان ما که خیلی سن و سالی هم نداریم و در این اختلاف سنی کم، تفاوت ها را حس می کنیم، گفته شود.

 

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید