اسکان صدها مسافر نوروزی در مجاورت حرم حضرت عبدالعظیم(ع) | اتاق خبر
کد خبر: 327983
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1395 - 03:54
شهردار منطقه 20 از ارائه خدمات رفاهی، عمومی، تفریحی، آموزشی و فرهنگی به مسافران و گردشگران نوروزی در این منطقه جنوبی خبرداد.

اتاق خبر- شهردار منطقه 20 از ارائه خدمات رفاهی، عمومی، تفریحی، آموزشی و فرهنگی به مسافران و گردشگران نوروزی در این منطقه جنوبی خبرداد.

سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: همزمان با آغاز تعطیلات نوروز، محل اسکان منطقه 20 پذیرای صدها مسافر و گردشگر بوده است و هر شب حدود یک صد خانوار در مجموعه ورزشی سلمان فارسی و مدارس آماده سازی شده اسکان داده می شوند.

صفوی با اشاره به اینکه اماکن اسکان در نزدیکی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) است تا مسافران به سهولت به این مکان شریف دسترسی بیابند، افزود: مسافران در مجموعه ورزشی سلمان فارسی از خدمات مختلفی برخوردارند و علاوه بر اسکان، خدماتی همچون کارواش و خیاطی نیز به آنها ارائه می شود تا مسافرتشان با خاطره دلپذیر پایان پذیرد.

وی به ارائه خدمات جانبی نیز اشاره کرد و ادامه داد: ایستگاه تربیت بدنی، نمایشگاه همدلی و کتابخانه نیز در محل اسکان دایر شده است و هر روزه فعالیت های متنوع فرهنگی و ورزش های بومی و محلی ویژه مسافران انجام می شود.

صفوی با اشاره به فعالیت بوستان ترافیک که درمقابل محل اسکان واقع شده است، گفت: در قالب مجموعه اقدامات سرگرمی، نمایشی و هنری مبانی ترافیکی نیز به مسافران وعلاقه مندان ارائه و بر اهمیت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به ویژه در سفرهای نوروزی تاکید می شود تا از حوادث رانندگی در تعطیلات نوروزی کاهش یابد.  

وی استقبال و رضایت مسافران را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: از نخستین روزهایی که پذیرای گردشگران بوده ایم تاکنون، معاون شهردار تهران، اعضاء شورای شهر، فرماندار شهرری، مدیر کل میراث فرهنگی تهران از محل اسکان بازدید کرده اند و رضایت مسافران را دلیلی بر ارائه خدمات بهینه برشمرده اند.

بنا براعلام روابط عمومی منطقه20، وی با اشاره به اینکه مدارس با مشارکت آموزش و پرورش شهرری فعالیت می کنند، یادآور شد: محل اسکان مدیریت شهری واقع در بلوار سلمان فارسی تا پایان تعطیلات فعال است و مسافران، گردشگران و زائران را پذیرش می کند.

منبع: ایسنا 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید