تاکيد فرمانده ناجا بر نقش ويژه مرزبانی و دريابانی در تامين امنيت | اتاق خبر
کد خبر: 328127
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1395 - 22:13
فرمانده نيروی انتظامی گفت: مرزبانان با آگاهی، اقتدار و ايمان در مرزهای خشکی و دريا خدمت می کنند و نقش آنان در تامين امنيت کشور از اهميت ويژه ای برخوردار است.

اتاق خبر- فرمانده نيروی انتظامی گفت: مرزبانان با آگاهی، اقتدار و ايمان در مرزهای خشکی و دريا خدمت می کنند و نقش آنان در تامين امنيت کشور از اهميت ويژه ای برخوردار است.

سردار حسين اشتری در جمع دريابانان استان مازنداران ضمن تبريک سال نو، اظهارداشت: تکيه بر توکل الهي و بهره گيری از راهبردهای فرماندهان از مهمترين ارکان موفقيت در حوزه های ماموريتی به شمار می آيد.

یي با اشاره به نامگذاری امسال ازسوی مقام معظم رهبری به نام "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل"، خاطرنشان کرد: مرزبانان و دريابانان در تحقق اين شعار نقش بسزايی دارند.

فرمانده ناجا با بيان اينکه کار مرزبانان نسبت به ساير نيروهای انتظامی بسيار سخت تر و از حساسيت بسيار بالايی برخوردار است، گفت: مرزبانان با آگاهی، اقتدار و ايمان در مرزهای خشکی و دريا خدمت می کنند، نقش آنان در تامين امنيت کشور از اهميت ويژه ای برخوردار است.

فرمانده ناجا و هيات همراه در سفر به استان مازنداران از چند فروند شناور دريابانی از نوار ساحلی و وضعيت خدمت رسانی دريابانان به مسافران نوروزی و نيز پروژه قفس های پيشرفته پرورش ماهی در آبهای درياي خزر بازديد کردند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید