بهترین اتفاق سال گذشته حضور در «ماجراهای قلقلی» بود | اتاق خبر
کد خبر: 328226
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1395 - 10:04
دوست دارم امسال بودجه و فکر آزاد داشته باشم و بتوانم برای بچه های نسل امروز کارهای خوبی بسازم و اثر ماندگاری از خودم بجا بگذارم.

به گزارش اتاق خبر، شهرام لاسمی، بازیگر برنامه های کودک و نوجوان  گفت: بهترین اتفاق در سال 94 تولید ویدیو خانگی «ماجراهای قلقلی» بود و در این سال یک اتفاق خوب برام رقم خورد تا شاید بتواند شرایط سخت کنونی رو برام دگرگون کند.

 
وی ادامه داد: بدترین اتفاق فشار بیش از حد مالی بود که بدلیل نبودن کار و درآمد، فشار مالی روز بروز برایم بیشتر و بیشتر شد و حتی الان که درسال 95 هستیم هم همچنان پس لرزه هایش در زندگیم هست و تا کار پر درامد برام پیش نیاد شرایط به همین منوال و شاید بدتر هم خواهد شد.
 
بازیگر نقش «قلقلی» گفت: در زمستان سال گذشته دو اتفاق خوب برام افتاد که بفال نیک میگیرم، یکی حضور در یک فیلم سینمایی بنام «جزیره مهربانی» در جزیره قشم در دی ماه و دومی تولید ویدیو خانگی «ماجراهای قلقلی» بود.
 
وی اظهار داشت: دوست دارم لحظه سال تحویل در جزیره کیش در یک هتل مجلل فقط برای استراحت و تفریح نه برای کارحضور داشته باشم، متأسفانه این چندسال اخیر مدام بدنبال کار بودم تا بتوانم مشکلاتم را حل کنم ولی هیچوقت نشد در ایام عید استراحت کنم.
 
وی در خصوص تغییرات سال جدید عنوان کرد: دوست دارم امسال بودجه و فکر آزاد داشته باشم و بتوانم برای بچه های نسل امروز کارهای خوبی بسازم و اثر ماندگاری از خودم بجا بگذارم. 
 
لاسمی درخصوص عیدی اظهار داشت: اولین عیدی رو به پسرم دادم برای اینکه خوشحال بشه، گفتم هرچی که دوست داری از اسباب بازی فروشی بردار، خودم هم دوست دارم یه فرشته ای از اسمون وارد زندگیم بشه و بهم بگه دیگه هیچوقت ناراحت  نباش همه سختیهات تموم شد و از این به بعد نوبت توئه که زندگی واقعی رو تجربه کنی.
 
وی درباره اینکه از مسولان چه  عیدی می خواهد گفت: هرگز از هیچ مسولی عیدی نگرفتم، من نباید بگم به من عیدی بدید یا چی بدید  این مسولان هستند که باید قدر هنرمندشون بدانند و براش انگیزه ایجاد کنن تا بمونه و همچنان به مردم کشورش خدمت کنه، یک هنرمند باید فکرش ازاد باشه و دغدغه فکری و مالی نداشته باشه تا بتواند روز به روز اثار بهتری خلق کند.
 
لاسمی خاطر نشان کرد: در آخر سال جدید رو تبریک میگم و آرزوی بهترینها را برای مردم ایران دارم.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید