سرمربی عمان: بازی با ایران برای ما بسیار حیاتی است | اتاق خبر
کد خبر: 328435
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 06:20
سرمربی تیم ملی فوتبال عمان در نشست خبری پیش از دیدار با ایران شرکت کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  ایسنا، خوان رامون لوپز کارو پیش از دیدار با ایران در چارچوب مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی روسیه اظهار کرد: با تلاش های زیاد تا این مرحله پیش آمدیم. آمادگی خوبی داریم. ایران شایستگی زیادی دارد و کی‌روش مربی بزرگی است. از فدراسیون فوتبال ایران هم تشکر می کنم.

سرمربی اسپانیایی عمان ادامه داد: مسابقه فردا بسیار حیاتی است و از این جهت اهمیت بالایی دارد که بازی آخر تیم‌مان است. برای ما بسیارخوب است که تا این مرحله بالا برویم و مقابل ایران قرار بگیریم. می دانیم ایران تیم بزرگی است و تمام تلاشمان را می کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال عمان

او همچنین درباره فوتبال عمان گفت: دو ماه است که هدایت عمان با من است. در این مدت کم تلاش بسیار زیادی کردم. تکنولوژی کمک زیادی به ما کرده تا از رقبا شناخت پیدا کنیم. از لحاظ تاریخی عمان سابقه بلندی دارد. در مجموعه فعلی از بازیکنان جوانان استفاده شده است و از بازیکنان با تجربه‌مان هم استفاده می کنیم. در آینده تیم عمان وضعیت بهتری خواهد داشت. گذشته اهمیت زیادی برای ما ندارد و نگاهمان به آینده است.

او درباره شناختش ار کارلوس کی‌روش نیز گفت: ما همیشه عملکرد مربیان مختلف را نگاه می کنیم. تمام تمرینات ایران را بررسی کرده ایم اما به طور کلی آمادگی ما برای بازی با ایران آمادگی خاصی نیست و برای هر تیمی باید این آمادگی را داشته باشیم. نیاز هایمان را بررسی می کنیم. با این حال به ویژگی تمام مربیان توجه می کنیم.

 

خوان لوپز درباره افت بدنی بازیکنان عمان در بازی های گذشته و اینکه چه تدبیری برای این موضوع دارد گفت: از نظر حرفه ای و مربیگری حرفه‌ای که مرسوم است درست نیست عملکرد مربیان سابق را زیر سوال ببریم. نمی خوام درباره مربی سابق تیم صحبت کنم. وضعیت فعلی مدنظر ماست و می خواهیم از نظر فردی و عمومی تیم را ارتقا بدهیم. سعی کردیم به همه موارد توجه کنیم.

 

احمد مبارک کانو بازیکن تیم ملی عمان نیز اظهار کرد: برای فردا آماده هستیم و با تیم بزرگی مقابله خواهیم کرد. کارمان سخت است. شناخت نسبتا مثبتی از ایران داریم. می دانیم ایران ویژگی های زیادی دارد. باید بتوانیم مقابل ایران موفق ظاهر شویم و نتیجه خوبی را با استفاده از فرصت هایمان کسب کنیم. من سابقه بازی در باشگاه المعیضل قطر هم دارم.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید