پاسخ به ۱۰ هزار پست صوتی بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در سال 94 | اتاق خبر
کد خبر: 328460
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 08:23
مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی از پاسخ به ۱۰ هزار پست صوتی بیمه شدگان این سازمان در سال ۹۴ خبرداد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، امیرعباس تقی پور افزود: در سال ۹۴ ارتباطات رسانه‌ای سازمان در تمام شاخص‌ها رشد داشته و شاهد تعمیق تعامل میان سازمان و رسانه‌ها بوده‌ایم.

وی ادامه داد: در سال ۹۴ درمجموع ۱۷۰۰ خبر با موضوعات درمانی، بیمه‌ای، فرهنگی، اقتصادی، پارلمانی و اداری در اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی  تولید شده است در حالیکه این رقم در سال ۹۳ تعداد ۱۴۰۰ خبر، در سال ۹۲ تعداد ۸۶۶ خبر بوده است.

تقی پور می‌گوید: در سال ۹۴ در حوزه مصاحبه اختصاصی رسانه‌ها با مدیران ارشد سازمان، شاخص‌ها عدد ۱۴۰ مصاحبه اختصاصی را نشان می‌دهد که رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به سال قبل داشته است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی یکی دیگر از برنامه‌های این واحد را برگزاری جلسات مستمر مدیرعامل سازمان با اصحاب رسانه و پاسخگویی به سوالات آنها دانست و گفت: حضور اصحاب رسانه در استان‌های مختلف و بازدید از پروژه‌های سازمان از دیگر برنامه‌های ما محسوب می‌شود.

وی تاکید کرد: در راستای گردش آزاد اطلاعات در سال ۹۴ بیش از ۱۰ هزار صفحه اخبار، قوانین، مقررات و بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های اداری در سایت سازمان بارگذاری شده است؛ در حالی که در سال ۹۱ تعداد ۱۰۰۸ مورد، در سال ۹۲ تعداد ۲۱۰۹ مورد و در سال ۹۳ نیز ۹۰۲۲ مورد بوده است.

تقی پور با اشاره به نشریات متعلق به سازمان تامین اجتماعی گفت: هفته نامه آتیه، ماهنامه قلمرورفاه؛ هفته نامه داخلی تامین اجتماعی و سایت رسمی سازمان زیر نظر سازمان تامین اجتماعی فعالیت می‌کنند و به انتشار مطالب تخصصی گوناگون در حوزه‌های مرتبط با تأمین اجتماعی می‌پردازند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: از آنجاییکه جامعه هدف ما ۴۰ میلیون ایرانی است لذا همه رسانه‌ها، رسانه تامین اجتماعی محسوب می‌شوند و امیدواریم در سال ۹۵ نیز شاهد تقویت تعامل فی‌مابین و ارتقاء سطح مناسبات سازمان و رسانه‌ها باشیم.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید