واکنش ونگر به اعتراض هواداران آرسنال | اتاق خبر
کد خبر: 328549
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 16:12
سرمربی فرانسوی آرسنال به اعتراضات هواداران تیمش واکنش نشان داد و تاکید کرد که به چنین اعتراضاتی توجه نمی کند و اطمینان دارد که قراردادش را به زودی تمدید می کند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از اسکای اسپورت، آرسنال در فصل جاری هم نتایج خوبی با آرسن ونگر به دست نیاورده است و اعتراضات به این سرمربی فرانسوی بیشتر از قبل شده است.

هواداران آرسنال از عملکرد آرسن ونگر ناراضی هستند و بارها در این فصل با در دست داشتن دست نوشته های اعتراض خود را به این سرمربی فرانسوی بیان داشته اند اما به نظر می رسد که ونگر از ماندن خود در توپچی ها اطمینان دارد.

سرمربی آرسنال در واکنش به اعتراض هواداران تیمش گفت: من توجهی به چنین اعتراضاتی ندارم چرا که به خوبی می دانم چه وظیفه ای دارم. دلیلی ندارد که نگران چیزی باشم. آینده من در شرایط کنونی مهم تر از هر چیزی است. اطمینان دارم که قراردادم را تمدید خواهم کرد.

او ادامه داد: نهایت تلاش خود را به کار می گیرم تا آرسنال نتایج خوبی به دست آورد. بله قبول دارم که بعضی از هواداران به نتایج تیم اعتراض دارند اما من به چنین اعتراضاتی توجه نمی کنم و به کار خود ادامه می دهم.

آرسنال از سال 2004 تا الان نتوانسته عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ جزیره را به دست آورد. این تیم در فصل جاری با توجه به شرایط بد چلسی، منچسترسیتی و منچستر یونایتد یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی بود اما با چند نتیجه ضعیفی که به دست آورد از صدر جدول رده بندی فاصله زیادی گرفت و الان این لسترسیتی و تاتنهام هستند که شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می آیند.

سران باشگاه آرسنال هم با وجود نتایج ضعیفی که این تیم به دست آورده است اما حمایت خود را از ونگر اعلام کرده اند.

94105

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید