محور های خراسان رضوی با محدودیت ترافیکی روبرو است | اتاق خبر
کد خبر: 329019
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1395 - 11:18
معاون اداره مدیریت راه های اداره کل حمل و نقل خراسان رضوی از اعمال محدودیت های ترافیک در محور های خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر علی زائرزاده با بیان اینکه حجم تردد ها طی امروز و فردا با افزایش چشمگیر همراه است گفت: با توجه به حجم فزاینده سفر در روزهای پایانی تعطیلات نوروز ۹۵ و به منظور تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور برای وسائل نقلیه سنگین اعمال شده است.

وی گفت: بر همین اساس تردد انواع تریلر و كامیون از ساعت شش الی ساعت ۲۲ روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای مشهد – قوچان، مشهد– سبزوار، مشهد- تربت حیدریه و بالعكس ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد انواع تریلر، كامیون و كامیونت در روز ۱۳ فروردین ماه سال ۱۳۹۵، در همه محورهای برون شهری كشور ممنوع است.

معاون اداره مدیریت راه های اداره کل حمل و نقل خراسان رضوی گفت: در همه محورهای برون شهری در خراسان رضوی كه در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیكی برای انواع تریلر و كامیون اعمال می شود.

وی اظهار داشت: عبور و مرور انواع تریلر، كامیون و تانكرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی  یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی است.

وی افزود: همچنین جابه جایی محموله های ترافیکی نیز از یازدهم تا چهاردهم فروردین ماه در طول تمامی راه های اصلی و برون شهری استان ممنوع است.

زائرزاده ادامه داد: این ممنوعیت تردد برای ورود خودروهای ترانزیت مواد سوختی به داخل کشور نیز در روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین اعمال می شود.

معاون اداره مدیریت راه های اداره کل حمل و نقل خراسان رضوی همچنین گفت: عبور و مرور انواع موتور سیكلت در ایام اجرای طرح نوروزی از ۲۶ اسفندماه تا ۱۵ فرورین ۹۵ در همه آزادراه ها، بزرگراه ها و محورهایی كه ضرورت ایجاب کند، ممنوع است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید