هراز و چالوس از بعدازظهر امروز یک طرفه می‌شوند | اتاق خبر
کد خبر: 329029
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1395 - 11:37
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی در دو جاده هراز و چالوس در روز ۱۲ و ۱۳ فروردین را تشریح کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به اعمال ممنوعیت تردد در دو محور هراز و چالوس از بعدازظهر امروز اظهار کرد: با توجه به موج بازگشت مسافران نوروزی و افزایش حجم ترافیک در دو محور هراز و چالوس، مقرر شده است از بعد از ظهر امروز تردد در این دو محور به صورت یک طرفه انجام شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد از ساعت ۱۲ ظهر امروز از تردد خودروها در محور کرج چالوس از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممانعت به عمل آید و بر این اساس از ساعت ۱۶، تردد در این محور به صورت یک طرفه از مرزن آباد به سمت میدان امیرکبیر انجام خواهد شد.

وی گفت: همچنین در محور هراز نیز همکاران ما از ساعت ۱۳ امروز از تردد خودروها از رودهن به سمت آب اسک ممانعت به عمل خواهند آورد و از ساعت ۱۵ امروز، تردد در این محور صرفاً از شمال به جنوب و از آب اسک به سمت رودهن انجام می‌گیرد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: ممنوعیت‌های اعلام شده در روز ۱۳ فرودین نیز اجرایی خواهد شد.

به گفته رحمانی امکان تغییر ساعت ممنوعیت‌های اعلام شده در این دو جاده بر اساس تدابیر پلیس راه مستقر در این محور وجود دارد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید