ثبت نام چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 329480
تاریخ انتشار: 14 فروردین 1395 - 20:34
واجدین شرایط از امروز تا جمعه بیستم فروردین ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر نسبت به ثبت نام اقدام کنند و مهلت ثبت نام اعضا به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

اتاق خبر- دبیر ستاد مرکزی اجرایی انتخابات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به در پیش بودن چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر، گفت: واجدین شرایط از امروز تا جمعه بیستم فروردین ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر نسبت به ثبت نام اقدام کنند و مهلت ثبت نام اعضا به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

 دکتر حمیدرضا دهقان با اشاره به آغاز زمان ثبت نام کاندیداهای شورای اجرایی و بازرسان شهرستان‌ها، اظهارداشت: براساس برنامه زمان بندی شده چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر، از امروز به مدت یک هفته افراد می توانند با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه واجدین شرایط تا جمعه بیستم فروردین ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر نسبت به ثبت نام اقدام کنند، افزود: براساس چاپ سه نوبت فراخوان در روزنامه شهروند، افراد می توانند با مراجعه به 375 شعبه در سراسر کشور، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گفته دبیر ستاد مرکزی اجرایی انتخابات جمعیت هلال‌احمر، در هر شعبه چهار نفر به عنوان اعضای اصلی شورای اجرایی، دو نفر به عنوان عضو علی‌البدل، یک نفر به عنوان بازرس و یک نفر به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب می شوند.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر دهقان تاکید کرد: براساس برنامه‌ریزی زمان‌بندی شده چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر، مهلت ثبت نام اعضا به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

منبع: ایسنا 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید