با حمایت دولت عراق پایان داعش نزدیک خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 329973
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 08:42
هادی عامری:
دبیرکل سازمان بدر عراق گفت، در صورتی که دولت امکانات لازم را فراهم کند، سال جاری کار گروه ترورستی داعش تمام خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایسنا، هادی عامری، دبیرکل سازمان بدر عراق در مراسمی در استان ذی قار اظهار داشت: بدون وجود امنیت در حمرین، ذی قار نیز امنیت نخواهد داشت. بدون امنیت در الانبار، بغداد امنیت نخواهد داشت. بدون آن که شیعه امنیت داشته باشد، سنی امنیت نخواهد داشت و بالعکس.

 

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، به نقل از سومریه نیوز، در بیانیه دفتر عامری آمده است: حملات تروریستی در کشورهای اروپایی به خاطر نبود امنیت در سوریه است.

 

وی خاطرنشان کرد: چالش‌ها همچنان وجود دارد اما اگر دولت امکانات کافی را فراهم کند، وعده می‌دهیم امسال کار داعش را در سرتاسر عراق یک‌سره کنیم.

 

دبیرکل سازمان بدر عراق یادآور شد: ماموریت دوم ما، بازگشت آوارگان است که برای تحقق آن به رغم تمام اتهام‌های باطل علیه نیروهای داوطلب مردمی عراق خواهیم کوشید.

 

وی گفت: اصلاح واقعی، اخراج گروه تروریستی داعش است. همچنین اصلاحات نباید تاثیری بر جنگ علیه داعش داشته باشد یا باعث تاخیر در تامین نیازمندی‌های نبرد شود.

 

عامری خاطرنشان کرد که ارتش، نیروهای داوطلب بسیج مردمی و عشایر عراق به نبرد علیه داعش برای آزاد سازی اراضی اشغال شده از سیطره این گروه تروریستی ادامه می دهند.

کد: 94101

نظرات
ADS
ADS
پربازدید