مرگ دلخراش دو کودک تهرانی | اتاق خبر
کد خبر: 330037
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 15:32
بازی دو کودک خردسال دور از چشم پدر و مادرشان در آشپزخانه، با واژگونی آب جوش، آنان را به کام مرگ فرو برد

 اتاق خبر: سوم فروردین ماه امسال، پدر و مادر جوانی با در آغوش گرفتن دختر و پسربچه سوخته‌شان پای در بیمارستان شهدای یافت‌آباد گذاشتند و خواستار نجات بچه‌هایشان شدند.

خیلی زود تیم‌های پزشکی برای نجات جان این ٢ بچه که با آب‌ جوش دچار سوختگی شده بودند وارد عمل شدند و همزمان تیمی از مأموران کلانتری یافت‌آباد برای پیگیری این ماجرا به سراغ زوج جوان رفت.

پدر خانواده به مأموران گفت: ساعت ٧ صبح بود که دختر ٦ ساله ام همراه برادرش محمد 5/ 1 ساله و فرزند دیگرم در آشپزخانه سرگرم بازی بودند که در نبود ما به سمت اجاق گاز رفتند و قصد داشتند با گرفتن در فر خود را به بالای اجاق برسانند که در این حین قابلمه آب جوش روی آنها واژگون شد.

وی افزود: با شنیدن فریادهای آنها خودمان را به آشپزخانه رساندیم که دیدیم آب جوش روی آنها ریخته و تنها فرزند بزرگترم توانسته بود از صحنه فرار کند و آسیب نبیند.

در حالی که اقدام‌های پزشکی برای نجات جان این بچه‌ها ادامه داشت، روز ٩ فروردین پسرکوچک تسلیم مرگ شد و ٣ روز بعد نیز مینا به خاطر شدت سوختگی به کام مرگ فرو رفت.

مرگ این دو کودک کافی بود تا این پرونده در شعبه ششم دادسرای امور جنایی مورد بررسی قرار گیرد و بازپرس مدیر روستا پس از تحقیقات تکمیلی از خانواده ٢ کودک دستورات قضایی را صادر کند.

منبع: ایسنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید