استفاده از ظرفیت زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی | اتاق خبر
کد خبر: 330074
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 18:05
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: باید از همه ظرفیت های جامعه در مقاوم سازی اقتصاد و فرهنگ استفاده کرد.

اتاق خبر: شهیندخت مولاوردی با اشاره به اقدامات فوری معاونت امور زنان و خانواده برای رفع مشکلات این حوزه افزود: در سالهای اخیر در چارچوب مسائلی که نیازمند اقدام فوری بودیم، با دستگاه‌های اجرایی توافقنامه و موافقتنامه امضاء کردیم و امیدواریم سال ۹۵ سال به ثمر نشستن همکاری‌های معاونت امور زنان با دستگاه‌های اجرایی باشد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ادامه داد: امسال و سال آینده شاهد خروجی ملموسی از اقدامات معاونت امور زنان خواهیشم بود تا به هدف توانمندسازی زنان و کودکان در قالب جامعه دوستدار خانواده دست یابیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم با ادامه همدلی و همزبانی بتوانیم در جهت اقدام و عمل در جهت مقاوم سازی اقتصاد کشور گام برداریم، البته مقاوم سازی اقتصاد از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی مطرح بوده است و در سالهای اخیر به طور جدی‌تر دنبال می شود.

مولاوردی افزود: امیدواریم در جهت عملی کردن اقتصاد مقاومتی از ظرفیت عظیم زنان غفلت نشویم، از سوی دیگر برای تحقق اقتصاد مقاومتی صرفا از دولت نمی‌توان توقع اقدام داشت و از همه ظرفیت‌ها باید بهره گرفت تا بدین صورت جامعه‌ای داشته باشیم که از نظر اقتصادی و فرهنگی مقاوم باشد به گونه‌ای که تمام دنیا آرزوی زیستن در ایران داشته باشند.

منبع:مهر

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید