پیکر معلم فداکار خاشی در زادگاهش به خاک سپرده شد | اتاق خبر
کد خبر: 330127
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 21:04
پیکر معلم فداکار حمیدرضا گنگو زهی که روز گذشته با نثار جانش زندگی چند دانش آموزخاشی را نجات بخشید امروز با حضور مردم و مسئولان استان سیستان و بلوچستان در منطقه پشت کوه خاش تشییع شد.

اتاق خبر: صبح روز دوشنبه در روستای «گزو»پشت کوه شهرستان خاش در جنوب سیستان و بلوچستان حال و هوای دیگری حاکم بود و بسیاری از دانش آموزان با چشمان بارانی در غم از دست دادن معلم فداکار خود گریستند و پیکر بی جان او را تا آرامگاه ابدی اش مشایعت کردند.

عصر دیروز هنگام زنگ تفریح در حالی که بچه های مدرسه بیرون کلاس مشغول بازی بودند گردباد شدیدی وزیدن گرفت و در همین حال معلمان که متوجه ریزش دیوار بر روی بچه ها شدند سریعا برای نجات آن ها اقدام کردند.

سرعت و قدرت گردباد روز گذشته به حدی زیاد بود که آوار دو معلم فداکار را زمین گیر کرد و یکی از معلمان را در حالی که بین دیوار و بچه ها حائل شده بود جان به جان آفرین تسلیم کرد.

در پی این حادثه یکی از معلمان جان خود را از دست داد و معلم فداکار دیگر نیز از ناحیه پا دچار شکستگی شدید شد.

امروز در مراسم تشییع این معلم فداکار ۵۳ دانش آموزش با فریاد معلم جان شهادتت مبارک دست به آسمان دراز کردند و برای او از خداوند متعال طلب مغرفت کردند.

حمیدرضا گنگوزهی برای حفظ جان سه دانش آموزی خاشی خودش را حائل دیوار کرد تا با اقدامی قابل تامل حق زندگی این دانش آموزان دبستان شهید رحیمی روتک خاش گرفته نشود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید