تابش: اکثریت کاندیداهای اصلاح‌طلب در استان‌ها شناسایی شدند | اتاق خبر
کد خبر: 330418
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 15:11
برآورد این است که دو سوم کاندیداهایی که در مرحله دوم در معرض رای مردم قرار دارند از اردوگاه اصلاح‌طلبان باشند.

اتاق خبر:محمدرضا تابش در خصوص برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای مرحله دوم انتخابات در برخی حوزه های انتخابیه که به مرحله دوم کشیده‌اند، گفت: اکثریت کاندیداهای مورد حمایت اصلاح‌طلبان در استان‌ها شناسایی شده‌اند البته در جاهایی دو گرایش اعتدالی و اصلاح‌طلبی وجود دارد که مسأله در حال پیگیری است که بر روی یک نفر متفق شوند.

وی افزود: به نظر می‌رسد مهم افکار عمومی هستند که در دور اول نشان داده است خواستار تغییر و تحول در رویه ها و اصلاح کژی و کاستی‌ها و تحقق مطالبات و خواسته‌های مردم می‌باشند لذا فکر می‌کنم همین جو هنوز باقی است و ان شاء الله کارساز هم خواهد بود و اکثریت کاندیداهای اصلاح‌طلب و اعتدالی به مجلس راه پیدا خواهند کرد.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس با اشاره به اینکه نتایج انتخابات در دوره دوم در ترکیب مجلس هم تاثیرگذار خواهد بود، گفت:‌ برآورد این است که حداقل دو سوم از کاندیداهایی که خود را در معرض رای مردم برای مرحله دوم انتخابات قرار می‌دهند از اردوگاه اصلاح‌طلبان باشند.

نماینده مردم اردکان در مجلس خاطر نشان کرد: اگر این امر محقق شود قطعا در مجلس آینده فراکسیون پرتعدادی از اصلاح‌طلبان را خواهیم داشت.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید