۵۳۳۵ نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی زنجان انجام شد | اتاق خبر
کد خبر: 330512
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 20:52
رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان گفت: از آغاز طرح ویژه نظارتی و بازرسی از واحدهای صنفی زنجان تا پانزدهم فروردین ماه پنج هزار و ۳۳۵ نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی انجام گرفته است.

اتاق خبر - رضا محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: از آغازطرح ویژه نظارتی و بازرسی از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته تا پانزدهم فروردین ماه جاری پنج هزار و ۳۳۵ نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام گرفته است. 

وی اظهار کرد: در این راستا طی این بازه زمانی ۱۰۱ پرونده تشکیل شده که ارزش ریالی این پرونده ها ۹۵ میلیون و ۳۴۲ هزار و ۴۰۰ ریال بوده است. 

رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان، تعداد تخلفات طی این بازه زمانی را ۱۱۳ مورد عنوان و تاکید کرد: طی این بازه زمانی ۶۶ شکایت به این مجمع ارجاع شده که از این تعداد ۳۴ مورد منجر به رضایت شاکی و ۲۲ واحد هم متخلف شناخته شدند. 

وی نداشتن پروانه کسب، عدم درج قیمت و نصب نرخ نامه، عدم صدور صورتحساب و گران‌فروشی را مهم‌ترین تخلفات در این مدت ذکر کرد و افزود: در این میان ایم مجمع با متخلفین برخورد قاطع می کند. 

رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان گفت: این مجمع برای برقراری آرامش روحی و روانی مردم، نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی را در دستور ویژه کاری خود قرار داده و مردم استان به محض برخورد با هرگونه تخلف از واحدهای صنفی، گزارشات لازم را به سازمان ارائه دهند.

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید