اولویت رسانه‌های خراسان شمالی تبیین و تفهیم شعار سال باشد | اتاق خبر
کد خبر: 331058
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1395 - 06:04
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: رسانه‌های استان در سال جاری باید با تبیین و تفهیم شعار سال را در اولویت کاری خود قرار دهند.

اتاق خبر:حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی ظهر چهارشنبه در جلسه هم اندیشی رسانه‌های خراسان شمالی که به همت بسیج رسانه و با موضوع تحقق شعار سال در دفتر وی برگزار شد، افزود: اقتصاد مقاومتی به معنای باج ندادن و وابسته نبودن به دشمنان نظام اسلامی است.

وی با تاکید براینکه اقتصاد و فرهنگ دو امر جداناپذیر هستند، گفت: زمانی انجام کار فرهنگی با ارزش می‌شود که پشتوانه اقتصادی داشته باشد.

امام جمعه بجنورد با اشاره به تفکرات عمیق مقام معظم رهبری در انتخاب شعار سال اظهار کرد: امسال برای چهارمین سال است که رهبر معظم انقلاب بحث اقتصادی را به عنوان شعار سال مطرح و انتخاب کرده‌اند، و این بدان معناست که دیگر حرف کافی است و باید عمل کرد، بایستی مسئولان به میدان حقیقی زندگی مردم وارد شوند و مشکلات معیشتی مردم را از بین ببرند.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی به عنوان نوعی فرهنگ وارد ادبیات کشور شده است، افزود: رهبر معظم انقلاب در فرهنگ سازی، رصد ادبیات جامعه، صحبت با ادبیات روز و ... مهارت والایی دارند.

حجت الاسلام یعقوبی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی باید هم سو با ارزش‌ها و فرهنگ دینی باشد.

وی گفت: در اقتصاد مقاومتی بایستی صادرات بر واردات غلبه کند و تلاش برای ورود توانمندی‌ها به میدان عمل باشد.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید