بازارچه‌های محلی منطقه۷ میزبان بانوان کارآفرین | اتاق خبر
کد خبر: 331082
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1395 - 08:43
رئیس اداره بانوان شهرداری منطقه ۷ از ثبت نام بانوان کارآفرین با هدف برگزاری بازارچه های محلی در سطح منطقه خبر داد.

اتاق خبر:فهیمه احمدی خواه با اعلام این مطلب افزود: بانوان مرکز مهارت آموزی کوثر سال گذشته با شرکت در هشتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی در بوستان گفتگو ترغیب به همکاری در برگزاری بازارچه های محلی در منطقه شدند.

وی تصریح کرد: در سال جدید بازارچه های محلی برای ایجاد انگیزه و افزایش تولیدات داخلی در منطقه با مشارکت فعال بانوان علاقمند کارآفرین برگزار خواهد شد.

رئیس اداره بانوان منطقه ۷ در ادامه تصریح کرد: با برپایی غرفه های ویژه زنان سرپرست خانوار در مجموعه های چندمنظوره شهربانو منطقه به منظور عرضه صنایع دستی این عزیزان تلاش کردیم در جهت توانمندسازی و ایجاد زمینه مناسب برای امرار معاش و کسب درآمد این قشر آسیب پذیر جامعه حرکت کنیم.

وی یادآور شد: مجموعه چندمنظوره فرهنگی ورزشی شهربانو ۱ از پروژه‌های هدفمند شهرداری منطقه  ۷  بود که سال گذشته در پارک شهدای جوان واقع در خیابان دماوند با متراژ یکهزار و ۲۰۰ متر بناي مفيد در چهار طبقه احداث شد و در سال جاری نیز دومین مجموعه شهربانو در خیابان مرودشت افتتاح می شود.

به گفته احمدی خواه،  این مجموعه دارای امکاناتی از قبیل سالن چندمنظوره، کتابخانه، کافی شاپ، مزون خیاطی، پارک رفاهی و مهد کودک به همراه ۵۰۰ متر فضای سبز  برای اجرای برنامه های ورزشی ویژه بانوان است

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید