آغاز فعالیت های ورزشی ایستگاه های تندرستی در سال جدید | اتاق خبر
کد خبر: 331083
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1395 - 08:50
زنگ تحرک و آغاز به کار ایستگاه های ورزشی محله های مرکزی شهرتهران امروز باحضور بیش از ۴۰۰بانوی ورزشکار در بوستان رازی نواخته شد.

اتاق خبر:فعالیت ایستگاه های تندرستی بانوان ساکن در بخش مرکزی پایتخت با حضور قائم مقام سازمان ورزش شهرداری تهران ، معاون ورزش بانوان این سازمان و جمعی از معاونین و مدیران در بوستان بزرگ رازی برگزار شد.

این برنامه که در راستای ارتقای سلامت شهروندی و با هدف ترویج ورزش همگانی و نواختن زنگ شروع ایستگاه های ورزشی در شهر تهران از سوی اداره تربیت بدنی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ همزمان با مناطق ۲۲گانه شهر تهران برگزار شد؛ آغاز فعالیت مجدد ۳۵ ایستگاه تندرستی منطقه ۱۱ را در سال جدید در پی داشت و از این پس شهروندان می توانند با حضور در بوستان ها و مراکزی که دارای ایستگاه ایستگاه تندرستی هستند به ورزش صبحگاهی بپردازند.

بر اساس این گزارش ایستگاه های ورزش صبح گاهی منطقه ۱۱  که در حال حاضر روزانه بیش از ۱۵۰۰ در آن ها ورزش می کنند ؛ با حضور مربی متخصص ورزشی همه روزه تا پایان سال به صورت رایگان دایر خواهد بود و تمامی شهروندان می توانند در این ایستگاهها ورزش اصولی و حرکات کششی ،جهشی ،موضعی و تخصصی را انجام دهند.

شایان ذکر است به منظور رفاه بانوان شاغل و ایجاد امکانات ورزش و تندرستی برای آنان ۲ ایستگاه ورزشی عصر گاهی در سرای محله راه آهن و بوستان امیریه دایر شده است و به زودی ۲ ایستگاه دیگر نیز پس از نیاز سنجی محله ای در سطح منطقه دایر خواهد شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید