در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی نباید شعار دهیم | اتاق خبر
کد خبر: 331192
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1395 - 18:19
رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به نام‌گذاری سال 95 به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری، گفت: باید در سال 95 در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه‌های تعیین شده را به دور از شعارزدگی عملی کنیم.

اتاق خبر:مهدی چمران در بیست و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در حرم امام رضا (ع)، گفت: امیدواریم نکاتی که توسط مقام معظم رهبری عنوان شد به عنوان یک برنامه و راهبرد یک‌ساله مدنظر همه خدمت‌گذاران و مسئولان نظام قرار گیرد و سالی را که ایشان به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری کرده‌اند موجب تحقق اقتصاد مقاومتی شود.

 وی افزود: بی‌تردید منویات مقام معظم رهبری راه‌گشا خواهد بود و امیدواریم نکات مورد نظر ایشان در برنامه نظام جمهوری اسلامی ایران برای سال 1395 به درستی محقق شود.

 چمران تأکید کرد: در سال جاری در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی نباید شعار دهیم بلکه باید برنامه‌ها را به طور جدی علمی کنیم تا کشور از مشکلات اقتصادی رها شود.

 وی ابراز امیدواری کرد: دست رئیس جمهوری در سال 95 باز شود و با حل مشکلات اقتصادی مردم از تنگنا و فشاری که بر دوششان قرار گرفته نجات پیدا کنند.

 وی ادامه داد: امیدواریم کشاورزی کشور که امروز در مسیر بهبود و پیشرفت قرار گرفته در سال جاری شرایط بهتری پیدا کند تا شاهد رونق کشور باشیم.

 رئیس شورای عالی استان‌ها از تلاش دستگاه‌هایی همانند پلیس راهور، هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی و همه دستگاه‌هایی که تلاش کردند در ایام نوروز مردم در آرامش و رفاه سفرهای نوروزی خود را انجام دهند، تقدیر و تشکر کرد.

 وی به افزایش آمار بازدید بانوان از مناطق جنگی اشاره کرد و افزود: خوشحالم که آمار بازدید بانوان از مناطق جنگی نسبت به مردان در نوروز 95 از نظر بنده بیشتر بوده است.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید