گوش به فرمانی ملت از رهبر انقلاب موجب وحشت دشمنان است | اتاق خبر
کد خبر: 331645
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1395 - 20:16
فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه امروز ناراحتی دشمن از این است که سیستم دفاعی کشور تحت فرمان رهبر انقلاب است، گفت: گوش به فرمان بودن ملت از رهبری دلیل وحشت دشمنان است.

اتاق خبر: سردار بهمن امیری مقدم صبح شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی مشهد در محل مجتمع فرهنگی آموزشی سجاد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در تقویت توان دفاعی و قدرت دیپلماسی کشور گفت: امروز دشمن از این ناراحت است که سیستم دفاعی موشکی کشور در اختیار نیروهای مسلح و تحت فرمان رهبر معظم انقلاب است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با طرح این سوال که در دفاع مقدس چه چیزی داشتیم که امروز دشمن از ما وحشت می‌کند، خاطرنشان کرد: دلیل این وحشت این است که ملت ما همیشه پشت سر رهبری و گوش ‌به‌ فرمان ایشان ایستاده است.

وی قدرت مقتدرانه نظام جمهوری اسلامی در برابر برجام و کشورهای غربی را به دلیل شکل گیری حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی عنوان کرد، گفت: مردم در دفاع مقدس نیز به فرمان امام راحل عمل کردند و توانستند پیروزی های بسیاری را برای این نظام کسب کنند.

سردار امیری مقدم اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب را عامل موفقیت کشور در زمینه های مختلف دانست و افزود: مقام معظم رهبری در مقابل کشورهای غربی به تیم مذاکره کننده هسته ای سفارش کردند که نسبت به طرف های مذاکره خود خوش بین نباشید.

وی تصریح کرد: همه ما در جوار حریم رضوی باید مراقب اخلاص عمل خود باشیم چراکه خدمت‌گزاری به مردم در قالب نیروی انتظامی در مشهد مقدس توفیق ارزشمندی است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تأکید کرد: جلسه تودیعی که امروز برگزار شد به‌راستی خواهان برگزاری آن نبودم چراکه سرهنگ نیک‌مرام یکی از نیروهای خدمت‌گزاری بود که ۳۱ سال با افتخار و مخلصانه برای نظام اسلامی در جوار حریم رضوی خدمت‌گزاری کرد، حتی پیشنهاد من این بود که ایشان به‌ فرماندهی انتظامی استان منصوب شوند.

اجرای فرامین رهبری مهم ترین اولویت نیروی انتظامی

در ادامه این مراسم فرمانده جدید نیروی انتظامی مشهد تاکید کرد: در مرحله اول بحث اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری اولویت اول من در پلیس مشهد است.

سرهنگ محمد بوستانی با تاکید بر نگاه کارشناسی در راس همه امور گفت: مبارزه قاطع و بی‌امان با اراذل‌و اوباش به‌ویژه در حاشیه شهر یکی دیگر از برنامه‌های من در سمت جدید است.

وی ادامه داد: هیچ مجرم و شروری به‌هیچ‌عنوان نباید فضا را برای ایجاد ناامنی باز ببیند که در این زمینه تعاملات ما با سازمان‌ها ادامه خواهد یافت.

فرمانده جدید نیروی انتظامی مشهد تصریح کرد: قطعاً هر فرماندهی محورهایی را برای خود هدفگذاری می‌کند، با این رویکرد در مقطع دو سالی که جانشین انتظامی مشهد مقدس بودم اهداف را استخراج کردم.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید