ترسیم ۴۳هزار متر خط‌کشی محوری در معابر شرق تهران | اتاق خبر
کد خبر: 331648
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1395 - 20:30
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه ۱۳ از ترسیم ۴۲ هزار و ۹۰۰ متر طول خط کشی محوری در معابر نواحی چهار گانه این منطقه خبر داد.

اتاق خبر:معاون حمل و نقل ترافیک  این منطقه با اشاره به اقدامات  ترافیکی صورت گرفت در طرح استقبال از بهار گفت: در راستای طرح خط سفید، ۵۹۵ بلوک عابر پیاده ،۲۴ کانال خط کشی گذرگاه عابر پیاده،۳۵۰ متر طول خط کشی پارک های حاشیه ای، ۴۲۹۰۰ خط کشی محوری در معابر در بازه زمانی اول اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ترسیم شده است.

به گفته میلانی همزمان با طرح استقبال از بهار حدود  ۳۶متر مربع  تابلوی هدایت مسیر ، سه دوربین کنترل سرعت، ۵۸۶ بشکه و استوانه ایمنی در خروجی های معابر اصلی و جناغی ها نصب شده است.

میلانی اظهار داشت: ۲۶ مورد همسطح سازی و پیوستگی گذرگاه های عابر پیاده در قالب (پوشش روي نهر-رفع موانع فيزيكي نظير وجود جدول - مخازن زباله -فضاي سبز-تاسيات شهري و .. صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در قالب طرح استقبال از بهار بهسازی و دسترسی ایمن به ایستگاه های حمل و نقل عمومی  صورت گرفته است تصریح کرد: ۲۴ جدول زمانبدنی، ۲۷ تابلوی ایستگاه با ارتفاع و طراحی استاندارد، ۱۵ نقشه راهنما در بدنه سرپناه  نصب شده و روشنایی کامل ۲۴ سرپناه تامین شده است. ضمن اینکه ۶۴ ایستگاه به صورت مستمر نظافت و شستشو شده است.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید