فروش بالای فورد موستانگ در آلمان | اتاق خبر
کد خبر: 331999
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 20:57
فورد موستانگ در کمال شگفتی توانسته در ماه مارس نسبت به آئودی TT و پورشه ۹۱۱ فروش بهتری را در کشور آلمان کسب کند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو ،فورد موستانگ در کمال شگفتی توانسته در ماه مارس نسبت به آئودی TT و پورشه ۹۱۱ فروش بهتری را در کشور آلمان کسب کند.

ed89253f-e7c0-44c8-afc0-c1139f01ba84

تاکنون ۷۰۸ دستگاه آئودی تی‌تی و ۷۵۲ دستگاه پورشه ۹۱۱ (به عنوان بهترین خودروی آلمانی با عملکرد بالا) فروخته شده، فورد موفق شده ۷۸۰ دستگاه موستانگ را در سرزمین ژرمن‌ها به فروش برساند.

نکته‌ی جالب اینجاست که موستانگ نسبت به رقبای خود ارزان‌تر نیست. هر دو نسخه‌ی اکوبوست و V8 موستانگ نسبت به آئودی‌ تی‌تی قیمت بالاتری دارند. قیمت پایه‌ی موستانگ مجهز به پیشرانه‌ی اکوبوست ۲.۳ لیتری از ۳۸ هزار یورو (۴۳ هزار و ۳۰۰ دلار) آغاز می‌شود در حالی که برای مدل دیفرانسیل جلوی تی‌تی باید حداقل ۳۵ هزار و ۵۹۵ یورو (۴۱ هزار دلار) بپردازید.

از طرفی کمترین قیمت موستانگ جی‌تی مجهز به پیشرانه‌ی V8 برابر ۴۳ هزار یورو (۴۹ هزار دلار) است که نسبت به آئودی تی‌تی با سییستم کواترو ۲ هزار و ۵۵۰ یورو گران‌تر است. ضمن اینکه توان ۳۱۰ و ۴۳۵ اسب بخاری موستانگ نسبت به قدرت ۲۲۰ اسب بخاری تی‌تی برتری محسوسی دارد.

البته پورشه ۹۱۱ نسبت به موستانگ قیمت بیشتری دارد. با قیمت یک پورشه کاررا می‌توانید ۲ دستگاه موستانگ جی‌تی بخرید. اما فورد توانسته به راحتی با موستانگ، فروش پورشه باکستر و کایمن (فروش ۶۴۲ دستگاه به صورت ترکیبی) را پشت سر بگذارد. ضمن اینکه باز هم باید یادآوری کنیم اسب سرکش آمریکایی‌های به مراتب قیمت پایین‌تری دارد ولی این موضوع خیلی روی برتری موستانگ موثر نبوده است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید