ناجیان دارای خالکوبی در طرح دریا به کار گرفته نمی‌شوند | اتاق خبر
کد خبر: 332077
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 00:47
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران:
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: در سال جاری ناجیانی که بدنشان اثر خالکوبی داشته باشد در طرح دریا به کارگیری نخواهند شد.

اتاق خبر: حبیب حسین‌زادگان در ستاد طرح‌های دریا در ساری بیان کرد: در سال گذشته امکانات ناجیان افزایش یافته، حقوق شهریور ناجیان در سال 94 اکنون تامین اعتبار شده و در هفته جاری پرداخت می‌شود.

 وی با بیان اینکه نظارت بر عملکرد ناجیان به درستی انجام می‌شود، افزود: یکی از مشکلات اساسی کمیته غرق شدگان، مشخص نبودن خدمات نیروی انتظامی و نحوه همکاری نیروهای خدوم با دیگر اعضای ساماندهی در طرح دریا است.

 مدیر کل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: تعدادی از غریق‌ها خارج از طرح مصوب بوده و برخی از مسئولان بخش‌های خصوصی، مسئولیت و پایبندی چندانی به قوانین ساماندهی طرح دریا ندارند.

 وی افزود: با توجه به اینکه مدیریت جت اسکی‌ها در اختیار فرمانداری است چنانچه مدیریت این دستگاه در اختیار ورزش و جوانان باشد بهتر می‌توان در کاهش غریق کمک کرد.

 حسین زادگان با اشاره به ضرورت همکاری شهرداری‌ها در موضوع ساماندهی سواحل اظهار کرد: در برخی از شهرستانها، تعداد مسافرین بیشتر از شهرهای دیگر است و نیاز به همکاری بیشتر مسئولان شهری است.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید