بهترین دوران فوتبالم در بوخوم بود | اتاق خبر
کد خبر: 332578
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 - 09:15
هاشمیان:
وحید هاشیمان تاکید کرد بهترین دوران فوتبال خود را در بوخوم گذرانده و اعلام کرد منتظر یک فرصت مناسب برای مربیگری است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وحید هاشمیان در دو مقطع در بوخوم بازی کرد. او ابتدا در بین سال های 2001 تا 2004 و سپس بین سالهای 2008 تا 2010 در این تیم بازی کرد و به دلیل مهارت در بازی هوایی لقب هلی کوپتر را به خود اختصاص داد. او اخیرا بار دیگر در این شهر دیده شده است و به همین خاطر مصاحبه ای را انجام داده است که در زیر می خوانیم:

وحید، دوباره برای چند روز در بوخوم حضور داشتی، درباره حضور دوباره در این شهر توضیح دهید؟

بله، این یک دیدار کوتاه بود و البته به دلیل حضور در کلاس های مربیگری که به این شهر آمدم. می خواستم در این دوره ایده بازی و فلسفه یک مربی خوب را آشنا بشوم و چیزی یاد بگیرم. گرتخان وربیک (سرمربی بوخوم) ایده روشنی برای مربیگری دارد. سازماندهی خوبی در سبک مربیگری و تیم تحت هدایت او وجود دارد که البته نشات گرفته از تمرینات خوب و کاملی است که او وظیفه هدایت آن را بر عهده دارد. می خواستم چیزهای جدید و خوبی یاد بگیرم. این هفته در تمام جلسات تمرینی حضور داشتم و در بازی برابر فرانکفورت نیز به ورزشگاه رفتم.

این دیدار چطور صورت گرفت و مسئول آن چه کسی بود؟

سباستین شینزلوز و مارسل مارتیلرز تمام جوانب این سفر را بررسی کردند و تمام اقدامات مورد نیاز را برای من انجام دادند.

بازگشت به بوخوم احساس خوبی قطعا برایت داشته است، اینطور نیست؟

بله قطعا همینطور است. 5 سال را در این شهر بازی کردم و بهترین دوران فوتبالم در بوخوم بوده است. وقتی اینجا در تمرینات بودم تمام چیزهایی که دیدم یادآور روزهای خوبی بود که در این شهر داشتم. خیلی دوست داشتم هواداران و مسئولان باشگاه را در این سفر ببینیم و ملاقات دوباره ای با آنها داشته باشم. من بازی های بایرن، هانوفر و هامبورگ را هم دنبال می کنم که قبلا در آن تیم ها بازی کردم ولی همیشه به دقت بازی های بوخوم را دنبال می کنم.

در سال 2003 که یکی از موفق ترین فصول تاریخ بوخوم در تاریخ خود بوده است را در این تیم بوده ای. چه چیزی در آن سال برای بوخوم هیجان انگیز و خاص بود؟

ما در آن سال به یوفا کاپ صعود کردیم و شالکه و دورتموند را کنار زدیم. برای من و باشگاه دوران خیلی خوبی بود. با بعضی از بازیکنان مثل داریوژ وژ از آن سال تاکنون رابطه داشتم و ارتباطمان را حفظ کردیم.

چه اهدافی برای آینده داری؟

حتما این جمله را شنیده اید که فوتبال مثل گرفتن بلیت برای رفتن به یک کنسرت نیست. می خواهم پیشرفت کنم و چیزهای زیادی یاد بگیرم. منتظر یک فرصت با اهدافی مشخص هستم. همیشه به مربیانی که داشتم با دقت فکر می کنم تا چیزهای زیادی از آن ها یاد بگیرم. در اوبرلیگا در هامبورگ شمال آلمان هدایت دو تیم را بر عهده داشتم.

فکر می کنید بوخوم بتواند به بوندسلیگا صعود کند؟

راه زیادی برای رسیدن به شرایط حرفه ای وجود دارد ولی خیلی دوست دارم تا بار دیگر این تیم را در بوندسلیگا ببینم.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید