"پروفسور سمیعی" عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران شد | اتاق خبر
کد خبر: 332721
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 - 18:12
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه پروفسور مجید سمیعی قبول کردند که عضو هیات علمی دانشگاه ما باشند، گفت: بنابراین امیدواریم بتوانیم برخی دانشجویان را به صورت بورسیه تحت آموزش پروفسور سمیعی قرار دهیم.

اتاق خبر: دکتر حاج میراسماعیل در مراسم تجلیل از پروفسور مجید سمیعی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایران حدودا نزدیک به پنج دهه فعالیت علمی و تحقیقاتی را برای کشور انجام داده است، گفت: امروز در دانشگاه حدودا 8500 دانشجو داریم که امیدواریم یکایک این دانشجویان روزی یک پروفسور سمیعی برای کشور باشند.

وی افزود: اکنون دانشگاه ایران 810 عضو هیات علمی و 10 دانشکده دارد که برخی از این دانشکده‌ها در کشور منحصر بفرد هستند. دانشکده پزشکی ما تا سطح فلوشیپ را تربیت می‌کند و دانشکده علوم پایه ما نیز دانشجویان را تربیت می‌کند. همچنین دانشکده توانبخشی ما در کشور بهترین است. دانشکده مدیریت دانشگاه علوم پزشکی ایران تنها دانشکده مدیریت در کشور است که مدیران سلامت کشور را تربیت می‌کند.

حاج میراسماعیل با بیان اینکه جدیدا دانشکده‌های فناوری‌های نوین، طب سنتی و داروسازی را ایجاد کردیم، ادامه داد: همچنین مجوز ایجاد دانشکده دندانپزشکی را برای سال 95 دریافت کرده‌ایم. همچنین در دانشگاه ایران 31 مرکز تحقیقاتی مصوب فعالند و سه مرکز با سازمان بهداشت جهانی همکاری دارند. همچنین این دانشگاه دارای 17 بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی است که تا چند هفته دیگر هجدهمین بیمارستان را هم تحویل می‌گیریم.

وی با بیان اینکه پروفسور مجید سمیعی قبول کردند که عضو هیات علمی دانشگاه ما باشند، گفت: بنابراین امیدواریم بتوانیم برخی دانشجویان را به صورت بورسیه تحت آموزش پروفسور سمیعی قرار دهیم.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید