Performancing Metrics

تغییر حوزه رای دادن در دور دوم انتخابات ممکن نیست | اتاق خبر
کد خبر: 332742
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 - 19:25
رئيس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان فارس گفت: مردم باید در حوزه انتخابیه ای که در دور اول رای دادند در دور دوم نیز شرکت کنند.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از روابط عمومی فرمانداری شيراز، احمد رنجبر در جلسه تجليل از دست اندركاران هيات اجرايی و نظارت انتخابات در شهرستان شيراز افزود: مردم فهيم شيراز در انتخابات هفتم اسفند ۹۴ با نگاه عاقلانه و به دور از حاشيه ها و تبليغات كاذب، كانديدای خود را انتخاب کرده و صرف هزينه های گزاف تبليغاتی، در انتخاب كانديدا توسط مردم نقشی كمرنگ داشت.

وی اظهار كرد: انتخابات دور اول تجربه ای بود تا نقاط ضعف ها را برطرف و نقاط قوت ها را تقويت كنيم تا دور دوم نيز مثل دور اول كه انتخابات در كمال صحت و سلامت بود، برگزار شود.

رئيس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان فارس ادامه داد: از تلاش همه در برگزاری انتخاباتی بی دغدغه در شيراز تشكر می کنم كه توانستيم در اين آزمون به تكليف خود كه همانا حفظ و حراست از آرای مردم بود انجام وظيفه كنيم.

رنجبر اظهار كرد: بايد قدر اين فرصتی كه خداوند در اختيار ما قرار داده است را بدانيم و با بهره گيری از همه توان خود برای رعايت حق الناس و اجرای قانون و مقررات تلاش كنيم.

وی ادامه داد: خدا را شاكريم كه صحت و سلامت انتخابات و حفظ حق الناس در حوزه كلان شيراز تحقق يافت.

رئيس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات شوراي نگهبان در استان فارس درباره شرايط رأي دهندگان در دور دوم انتخابات در حوزه انتخابيه شيراز، گفت: كساني مي توانند در دور دوم رأی دهند كه يا در دوره اول در حوزه انتخابيه شيراز رأی داده اند و شناسنامه آنها ممهور به مُهر انتخابات دور اول از اين حوزهانتخابيه باشد و يا در هيچ حوزه انتخابی رأی نداده باشند.

وي افزود: هيأت نظارت در دور دوم بر ممهور بودن يا نبودن شناسنامه به مُهر انتخابات در سطح استان و شهرستان نظارت ويژه ای خواهد داشت.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید