تولید «کلیپ های موزیکال» ادامه دارد/ آماده شدن ۷ قسمت | اتاق خبر
کد خبر: 333245
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1395 - 02:10
هفت قسمت از مجموعه انیمیشن «کلیپ های موزیکال» که در مرکز صبا تولید می شود، آماده شده و قسمت‌های بعدی نیز در دست کار است.

به گزارش اتاق خبر، مجموعه انیمیشن «کلیپ های موزیکال» به تهیه کنندگی و کارگردانی ملوس مراد با تکنیک دوبعدی دیجیتالی در گروه خردسال مرکز صبا مراحل تولید خود را پشت سر می گذراند.

هفت قسمت از سری اول این مجموعه به نام های اذان، آفریدگار، ماهی، کتاب، خدای یکتا، مداد رنگی و نمره بیست تولید شده و آماده پخش از تلویزیون است و قسمت های پایان دنیا، گل های آفتابگردان و شکر خدا تا پایان اردیبهشت به اتمام می رسد.

پیش تولید سری دوم مجموعه انیمیشن «کلیپ های موزیکال» در حال انجام است و تولید آن از ابتدای خرداد شروع خواهد شد.

در هر قسمت از این مجموعه انیمیشن تلاش شده است تا نکات اخلاقی مذهبی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی به صورت غیرمستقیم و با فضایی شاد و رویایی همراه با جذابیت های بصری به تصویر کشیده شده و در ذهن کودک و خردسال القا شود.

از عوامل تولید این مجموعه می توان به شهرام شیرزادی طراح شخصیت و انیماتور، نگین طاهری استوری برد و انیماتور، وحید رضایی، شاهنگ کیانی و آناهیتا نژاد بختیاری انیماتور، فائزه  حسن وری، لاله بندانی، نوگل و گلنوش طاهری طراح  میانی، فاطمه زندی و الهام آشوری نقاش زمینه و شخصیت، خلیل اله گرجی و سارا دلاوری کامپوزیت، خلیل اله گرجی تدوین و جلوه های تصویری و محمد گهربخش صداگذاری اشاره کرد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید