اقتصاد مقاومتی ازشعار خارج شود | اتاق خبر
کد خبر: 333455
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 02:38
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اقتصاد مقاومتی باید از تریبون و شعار خارج و با پرداختن به ظرفیت های داخلی در میدان عمل به صورت محسوس مشاهده شود.

اتاق خبر:سید حسین نقوی حسینی ظهر پنج شنبه در جمع مدیران شهرستان قرچک با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی، سال ۹۵ را به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کردند که نشان دهنده اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: باید همه دستگاه ها و مسئولان از ظرفیت های خود برای تحقق شعار سال و منویات مدنظر مقام معظم رهبری استفاده کنند.

وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی باید در میدان عمل نشان داده شود و این مهم با همکاری دولت و مجلس در مقام اجرا و قانونگذاری محقق خواهد شد.

نقوی حسینی اضافه کرد: مشارکت و همدلی مردم در کنار مسئولان، مدیران و سازمان ها زمینه ساز تحقق هر چه سریع تر اقتصاد مقاومتی به عنوان نسخه شفابخش کشور است.

رییس مجمع نمایندگان استان تهران تأ کید کرد: امیدواریم در سال جاری که به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است، شاهد اقدام عملی در حوزه قانونگذاری و اجرا باشیم.

نقوی حسینی افزود: اقتصاد مقاومتی باید از تریبون و شعار خارج و با پرداختن به ظرفیت های داخلی در میدان عمل به صورت محسوس مشاهده شود.

وی یاداور شد: امروز کشور ما دارای استعداد و ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه های مختلف اقتصادی است که می تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی به کار گرفته شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید