ادامه فیلمبرداری «شاخ کرگدن» در بلغارستان و اوکراین + تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 333494
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1395 - 03:00
گروه فیلم «شاخ کرگدن» حدود دو هفته آینده جهت ادامه فیلمبرداری به بلغارستان و اوکراین سفر خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر، محسن محسنی نسب کارگردان سینما ؛  در خصوص آخرین وضعیت فیلم سینمایی «شاخ کرگدن» با نام قبلی «به دنبال بهاران» گفت: قبلا حدود 70 درصد فیلمبرداری این اثر را در ارمنستان و بخشی را در ایران انجام دادیم و گروه حدود دو هفته آینده جهت ادامه فیلمبرداری به بلغارستان و اوکراین سفر خود را آغاز خواهد کرد. 

//


وی با بیان این مطلب که اولین نمایش فیلم در کشور اتریش خواهد بود، اظهار داشت: این فیلم به زبان‌های آلمانی، انگلیسی،عربی و فارسی ترجمه خواهد شد و قبل از نمایش در ایران، در اتریش نمایش داده خواهد شد و پس از اتریش، دیگر کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس این اثر را اکران خواهند کرد و در این زمینه قراردادی هم با یک شرکت اتریشی منعقد کردیم.

//


در خلاصه داستان «شاخ کرگدن» آمده:
سال ها است که صدرا خارج از کشور زندگی می کند او زمینه تحصیل خواهرش بهار را در خارج از ایران فراهم کرده است. صدرا تصمیم دارد روز تولد بهار در سفری که انتظارش را می کشد...بهترین هدیه را به بهار بدهد اما در مسیر فرودگاه ارمنستان تا هتل، ربایندگان بهار را گروگان می گیرند تا اینکه...

//


در این فیلم بازیگرانی چون پژمان بازغی، اتری وسکانیان، رضا حیدری، انوشیروان محسنی، شقلیق کفایی، ویکتوریا آنتابیان، آشوت وسکانیان، فرشید شفیعی، فرید کیانی و بابک نوری ایفای نقش می‌کنند.

//


سایر عوامل فیلم عبارتند از:

نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: محسن محسنی نسب، مجری طرح: اسماعیل حیدری، مدیر فیلمبرداری: منصور عبد رضایی، برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: غزل معصومی، مدیر صدابرداری: میثم یاردیلو، طراح صنه و لباس: علی مربی، طراح گریم: محمد ذوقی، مدیر روابط عمومی: حمید طالقانی: مشاور روابط عمومی:رامین قلندری، عکاسان:فهیمه فیروزبان و بابک نوری، طراح جلوه های ویژه: امین ظهراب بیگی، دستیار یک فیلمبردار: علیرضا خسرو آبادی، منشی صحنه: شیرین محسنی نسب، مدیر تدارکات:محست تیموری، دستیار دوم کارگردان: حسین ایران پور، گروه فیلمبرداری: حسین داس دار، جواد دریایی و حسن غفارپور، سینه موبیل: سید مصطفی مدنی، دستیار صدابردار: سهراب سمرقندی، دستیار صحنه: لادن قناد، دستیار جلوه‌های ویژه: ایمان ولی پور، مجریان گریم: محمد علیزاده و نسرین کلانکی، مسئول حمل و نقل و ترانسپورت: مجید عزیزی، گروه تولید و تدارکات: ساسان عزیزی و نوید عیسی پور.
 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید