مسابقات کشتی با چوخه کشور در ورامین برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 333605
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 15:48
رییس اداره ورزش و جوانان ورامین خبر داد:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از برگزاری مسابقات کشتی با چوخه کشور در این شهرستان خبر داد.

اتاق خبر- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از برگزاری مسابقات کشتی با چوخه کشور در این شهرستان خبر داد.

مسابقات کشتی باچوخه کشوری اسفراین

مجید بذرافشان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای برگزاری مسابقات کشوری در شهرستان ورامین اظهار داشت: مسئولان و فعالان ورزش شهرستان ورامین طی سال‌های اخیر تلاش ها و رایزنی های فراوانی را برای برگزاری مسابقات کشوری در این منطقه انجام دادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: برگزاری مسابقات کشوری و حضور قهرمانان رشته های مختلف در ورامین، می تواند ظرفیت ها و استعدادهای ورزشی شهرستان را در عرصه های مختلف بیش از پیش شکوفا کند.

وی ادامه داد: ورامین از ظرفیت های بالایی در رشته های مختلف ورزشی برخوردار است و حضور قهرمانان ورزشی، می تواند این پتانسیل و استعدادها را به فعالان ورزشی کشور به خوبی نشان دهد.

بذرافشان با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای برگزاری مسابقات کشتی با چوخه کشور در ورامین، اضافه کرد: مسابقات کشتی با چوخه کشور پس از رایزنی های فراوان و با حضور قهرمانان این رشته، همزمان با میلاد امام علی(ع) در ورامین برگزار می شود.

وی تأکید کرد: کشتی با چوخه، دارای طرفداران پرشوری در ورامین است و امیدواریم که این مسابقات با استقبال پرشور علاقه مندان به ورزش در دیار ۱۵ خرداد روبرو شود.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید