بزرگترین رویداد علمی کشور در حوزه مغز و اعصاب برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 333606
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 15:55
همزمان با حضور متخصصان بین المللی؛
پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب به عنوان بزرگترین رویداد علمی کشور همزمان با برگزاری ۳ کنگره از روز ۲۹ فروردین به مدت ۶ روز آغاز به کار می کند.

اتاق خبر- پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب به عنوان بزرگترین رویداد علمی کشور همزمان با برگزاری ۳ کنگره از روز ۲۹ فروردین به مدت ۶ روز آغاز به کار می کند.

کنگره مغز و اعصاب

پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب با میزبانی ایران در تهران روز یکشنبه با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.

همزمان با این رویداد هفتمین کنگره بین‌المللی جراحان مغز و اعصاب، اولین کنگره بین‌المللی علوم اعصاب و کنگره میان‌دوره‌ای MASSIN نیز برگزار خواهد شد.

 بیش از ۷۲۰ متخصص و جراح مغز و اعصاب در این کنگره حضور دارند. همچنین بیش از ۶۰۰ مقاله علمی در قالب پوستر و سخنرانی ارائه می شود. از سوی دیگر، بیش از ۹۰ نفر از متخصصان خارجی از كشورهایی مانند آمریكا ، چین و ژاپن به صورت داوطلبانه در این سمپوزیوم حضور خواهند یافت.

در پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب، سومین متخصص مغز و اعصابی که سال گذشته موفق به اخذ جایزه « پروفسور سمیعی» بود سخنرانی خواهد داشت.

تاكنون ۳ جایزه به ۳ جراح حاذق مغز و اعصاب دنیا تعلق گرفته كه به ترتیب از كشورهای فرانسه، انگلیس و روسیه بودند.

پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی مغز و اعصاب روز یكشنبه ۲۹ فروردین، در برج میلاد آغاز به کار می کند و بعد از مراسم افتتاحیه، در هتل اسپیناس ادامه می یابد.

پروفسور سمیعی رئیس، علیرضا دلیری دبیر اجرایی، سید محمد قدسی دبیر علمی پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب هستند.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید