خسارت سیلاب به شبكه آب ۳۰ روستای شهرستان دهلران | اتاق خبر
کد خبر: 333607
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 16:03
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان ایلام خبر داد:
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان ایلام از خسارت سیلاب به شبكه آب ۳۰ روستای شهرستان دهلران خبر داد.

اتاق خبر- مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان ایلام از خسارت سیلاب به شبكه آب ۳۰ روستای شهرستان دهلران خبر داد.

وقوع سیل در شمال غرب پاکستان

نورالله تیموری اظهار كرد: با توجه به گزارشهای رسیده مسئولان مرتبط وقوع سیلاب به خطوط آبرسانی و مخازن زمینی ۳۰ روستا در این شهرستان بین ۱۰ تا ۹۰ درصد خسارت وارد كرده است.

وی افزود: با توجه به ادامه بارندگی ها، اكیپ های امدادی شركت آبفار در مناطق حادثه دیده روستایی حضور دارند و تاكنون شبكه آب شرب چند روستا وصل شده و كار رفع مشكل شبكه دیگر روستاها نیز ادامه دارد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی ایلام یادآور شد: كار آبرسانی به روستاهایی كه شبكه آب آنها دچار مشكل شده از طریق تانكر سیار انجام می شود و نیروهای امدادی تمام تلاش خود را برای وصل مجدد شبكه آبرسانی به كار گرفته اند.

تیموری تاكید كرد: در صورت قطع كامل بارندگی ها و انجام بررسی های دقیق گزارش نهایی از میزان خسارت وارد شده به شبكه آب و فاصلاب روستایی و تعداد روستاهای آسیب دیده اعلام خواهد شد.

بارش شدید باران و جاری شدن سیل در برخی نقاط استان ایلام از جمله شهرستان های آبدانان، دهلران، سیروان، چرداول مشكلات زیادی برای مردم ایجاد كرده و خسارت های زیادی به زیرساخت ها، راه ها، تاسیسات زیربنایی، منازل مسكونی و مزارع كشاورزی وارد كرده است.

بارش باران كه از روز چهارشنبه با شدت بیشتری در استان ایلام آغاز شده تا پایان روز جاری نیز براساسا اعلام اداره كل هواشناسی ادامه دارد و احتمال جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه نیز دور از انتظار نیست.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید